stresliyken çok yemek vs hiç yememek

bal10cuk
Stres anında bazı kişiler kendini yemeğe verirken bazı kişiler ise hiç yemek yiyemez.Bende stres anında yemek yiyemeyen kişilerdenim.Yesem bile hiç bir keyif almam.
yumuklusucurta
Stres günümüzde bir çok hastalığın sebebidir ki bazı insanlar sadece yemek değil tırnaklarını ellerinin tırnaklarını yiyenler var işin özü stres bir çok şeyden tehlkelidir
msln22
Insanlar sinirli olduğu zaman stresi girdiği için çok Yemek yemek ister ama yemek yemek de bazen o stresi almayabilir yani sadece boşuna kendimizi kandırıyoruz, yemek yiyince sanki stresimizi Azalıyormuş gibi Yedikçe de kilo alıyoruz...
cicikus
Bazı insanlar çok yemek yerler böyle durumlarda ama bazılarının da boğazından geçmez işte. Benim boğazımdan geçmiyor böylr bir yumru olur boğazınızda ve yiyemezsiniz ya öyle bir şey. Ama bazıları da maşşallah nasıl iştahla yer stresliyken..
happy
Stresliyken ben çok yemek yiyemiyorum.Istahim olmuyor. Çok fazla sigara içiyorum bu durum da benim daha çok istahimi kapatıyor. O yüzden stresliyken epey bı kilo veriyorum.
angell
Stresli ve üzgünsem hiçbir şey yemek istemem, sadece sağlık için istemeden de olsa yerim. Fakat sinirliysem yani böyle tatlı bir sinir varsa o zaman da çok yerim işte.
diamond
Malesef ben stresliyken kendimi yemek yemeğe veriyorum ve bu çok kilo aldığım olmuştur keşke tam tersi olsaydı stresliyken ıstahim kesilseydi.
lion
Stresliyken yemek yemeyenlerdenim çünkü o an aklıma stres yaptığım konudan hariç hiçbir şey gelmez, bir bakmışsın aç aç akşama kadar durmuşum.