sürekli bozulan şarj kabloları

fdd72
Evet belki de uzun yıllar geçince telefon için aldığımız şarj kabloları telefonla eş değer fiyata yaklaşması gerçekten komik burda şarj kablosunu kendiyle gezdirmeyenlere sesleniyorum bizimkileri hep bozuyorsunuz haberiniz olsun sizi kablonuzu kendinizle taşımanıza davet ediyorum özellikle İphone ve samsung kullanıcısıysanız
angell
Maalesef şarj kabloları sürekli bozuluyor. Özellikle de evde küçük çocuk varsa şarj kablosu ile oynadığı ve etrafında Salladığı için kablonun içerisinde tellerde bazı kopmalar oluyor ve hemen bozuluyor. genellikle bozulan yerde şarja takılan Ucun hemen bir üst kısmı oluyor orası çok hassas bir yapıya sahip ve sürekli döndürüldüğü için zedeleniyor bunu korumak için de bazı başlık çeşitleri görmüştüm içerisine koyulduğu zaman o alanı koruyordu.
cicikus
Aslında onları daha uzun süre kullanabilirsiniz. Bazı insanları görüyorum. Büyük hatalar yapıyorlar. Kablonun içerisindeki o ince ince kabloları kırıyorsunuz. Kablolar eğrilmez. Kabloyu sıkıca dolamayın, o iki uç kısımlarını bükmeyin. Yapan var hala bunları, yapılmaz, yaparsanız üç güne bozulur. Benim en ucuz kulaklığım mesela şu an yaklaşık 2-3 senelik falan. Neden? 15tlye kulaklık alıyorsun ama nasıl dayanıyor? işte böyle. Kabloları kırmayın, hiçbir kablo öyle kötü kullanılmaz. Ben de diyorum neden bozuluyor hemencecik. Senelerdir bu hatayı babam diyene kadar yapıyordum ben de maalesef. Sonra akıllandım geç oldu ama öğrendim.
lion
Telefonun yanında gelen orjinal kablolar en fazla iki yıl gidiyor, bozulunca şarj kabloları almak için gidildiğinde telefondular orjinal diyerek yan sanayi ürünü verir. Onlarda zaten orjinali kadar dayanmaz.