sürekli haber vermeden gelen misafir

msln22
Sürekli haber vermeden gelen misafir geldiği zaman normal karşıladığım bir durumdur habersiz geldiği içinde umduğunu değil bulduğunu yer.
bal10cuk
Evine gidilen kişi müsait olmayabilir, bir yere gidecek olabilir vs.bunları göz ardı ederek sürekli haber vermeden gelinmesi hiç hoş bir durum değildir.Hatta bencilliktir.
ahmtkfl
En sinir bozucu, bir admini en kolay yoldan sinir edebilen insan türüdür. Özellikle aynı kişinin bu eylemi sık olarak tekrarlaması sonucunda kendisi ile arama mesafe koymama sebep olan bir aktivitedir. Haber verilmeden yapılan planları veya etkinlikleri hiç sevmediğim gibi habersiz olarak gelen misafirden de nefret ederim.
billy
Dün Akşam Eve geldim. Ailemle otururken bebek kardeşim her yeri oyuncakla doldurmuş ve dağıtmıştı.
Baktım zil çaldı annem babam oraya buraya koşuyor biri evi temizliyor biri de bebeğin arkasını topluyor ve en son 1dakika da herşey tamam eve geldiler yok girmiyecez diyip gittk ve Ne Koyar insana bu Emekleri Boşa Gitti bu durumdan hep nefret etmişimdir 😁😁
lupe
Samimi olduğum biriyse benim için sıkıntı olmaz ama bir iki günlük insan hergün habersiz gelirse ben bu olaya el atarım sonuçta evimiz bizim özel kendimizi saldığımız ortamdır rahat edemicekmiyiz
yahya
ilk başlarda hoş gibi gözüksede sonralardan çok can sıkıcı hale gelen olay . Şakayı dozunda bırakmak gerekir sonuçta.
happy
Çok yakın arkadaşım değilse sıkıntıya girerim baya.Hele de ev dağınık ve hali hazırda yemeklik bir şey yoksa iyiden iyiye strese girerim. Bi yandan ortalığı topla ,bı yandan misairle ilgilen epey bir efor sarfederim yanı.