tiktok kullanmıyorum çünkü

fdd72
Fenomen olmak için şekilden şekile giren ve en saçma hal ve hareketleri yapmak için elinden geleni yapan , ülke yararına hiç bir şey düşünmeyen tek odak olarak fenomen olmayı benimseyin tipleri görmek istemiyorum umarım sizde fark etmişsinizdir
angell
Ayy,şu video çekip kendini halden hale sokanlara ceza olsun diye bu uygulamayı kaldırmak gerekir diye düşünüyorum. Yani sadece gençler değil bazen bakıyorum instagramda yaşını başını almış insanlar bile o videolar için saçma sapan hareketler sergiliyorlar.Kendilerine yakıştıklarını düşünüyorlarlarsa hiç yorulmasınlar,ben söyleyeyim bazılarının akıl sağlığından şüphe duyuyorum.
caforge
tiktok kullanmıyorum çünkü ne olduğu hakkında en ufak bir bilgim yok, umarım dünya benim gibi insanlarla doludur :)
unicorn
Birbirinin tekrarı konumunda videolar, trend olmuş repliklerin milyonlarca kez tekrarlanması,insanı zaman olgusundan uzaklaştırması ve zamanın nasıl geçtiğini anlayamamış olmak,internet kullanımının fazlaca olması ve şarjı çok yemesinden dolayı kullanmıyorum böyle daha iyi olduğunu düşünüyorum.
bartleby
İlgimi çekmeyen bir sosyal medya platformu, çoğu genç ve çocuktan oluşan bir kitlesi var. Kullanmasak da diğer mecralarda yapılanları görüyoruz. Bazı şeyleri hayretle bazı şeyleri yapanın yerine kendimiz utanarak izliyoruz. Ama geniş bir kitleyi etkisi altına aldığı ve artık bir reklam alanı olduğu gerçeğini göz ardı edemeyiz.
msln22
TikTok ben hiç kullanmadım, yani diğer sosyal medya platformları gibi nasıl kullanırsan öyledir şimdi Instagram, Facebook, Twitter, Bunlar gibi hesapları iyi yönde veya kötü yönde kullanan var işte tiktok'ta onlar gibi bir şey.
keitokovas
Nasıl girildiğini bilmediğim, girip üyelik dahi açmadığım zımbırtıdır kendileri. Youtube fenomeni olursun Barış Özcan gibi, Ruhi Çenet gibi ama tiktok nedir ya.
kibriya38
Çok gereksiz bir uygulama olarak görüyorum. Özel hayat diye bir şey kalmamış durumda. Çocuklar dahi kocaman insanlarmış gibi hareket etmeye başladı bu uygulamayla.
eycin
çünkü çok çok saçma ve kötü görüntülerin yer aldığı platformda bulunmamın uygun olmadığını düşünüyorum.
braveheart
gerek görmedim. yani çoğu kişi de belki fenomen olurum diye video atıyor açıkçası. video atmayanlar ise instagramda takılır gibi takılıyor.
nslhnynn
Çünkü bana çok fazla vakit kaybı gibi geliyor . Yani bir video için bile o kadar uğraşıyor insanlar zor bence