unutulmaz çizgi film karakterleri

why
Tweety, aşırı da sevimli bir karakterdir. Çocukluğum boyunca kız olduğunu düşündüğüm karakterin erkek çıkması da sonradan bir travma olmuştu o ayrı tabii
cicikus
road runner mı ne vardı. bipbip! diyordu sürekli ve aşırı hızlı koşuyordu. onu da yakalamak isteyen kendi etrafında deli dana gibi dönen bir de canavar vardı. adını hatırlayamadım ama o bipbip! diye seslenen hayvan çok sevimliydi hiç unutmam.
ezgdrsn
Bugs Bunny ve serisi unutulmayan kahramanlar arasındadır. Taş Devri Fred, jetgillerden orbit, şirinler halkı, şeker kız Candy, tsubasa gibi.
angell
Benim en çok sevdiğim çizgi film karakterleri Teletabiler di Tinky Winky Dipsy Lala idi bunun yanında Keloğlan'ı da çok severdim. Teletabiler için sürekli anneme Anne beni 5 de uyandırır mısın deyip saat beşte O sabahın köründe Bu çizgi filmleri izlemek için uyanırdım Annem bazen ben uyuyayım diye bilerek uyandırmadı da oluyordu Tabii uyanınca niye uyandıramadin diye ağlıyordum :)
ant78
road runner(hızlı koşan kuş),twetty ve slywester,tom ve jerry,çakmaktaş tüm ailesi,jetgiller,şirinler,voltran,he man,she ra,pokemon,hiç izlemesem de ben10,süperman,örümcek adam,ninja kaplumbağalar,arı maya,küheylan ve evliya çelebi(çok eskidir)
1omurlkmisafir
Laff A Lympics olimpiyatları diye bir çizgi film vardı. Ayı yogiler, skubiler bir de gerçek kötüler diye üç grubun yarışları.
Bu çizgi filmin tüm karakterleri benim için unutulmaz.