üzerinde mikrop miktarı fazla olan esyalar

nslhnynn
Madeni ve ya kağıt paralar olabilir . Genelde çoğu insanın birden temas ettiği ortak eşyalar üzerinde mikroplar fazlaca bulunur
su54
Musluklar
Klozet
Metal paralar
Merdiven korkulukları
Toplu taşıma araçları
Tuvaletler
Kapı kolları
unicorn
Üzerinde en çok mikrop taşıdığını düşündüğüm paradır. Para elden ele geçer ve oradan oraya sokuşturulur. Bu yüzden her şeye göre fazlaca kirli olduğunu düşünüyorum. Bir başkasının peçetesi, el yıkamadan değdirilen musluklar ve bir diğeri de bir başkasına ait olan yastık ve çarşaflar..
efos
insan üzerinde en çok mikrop taşıyan eşyalar para, cüzdan, kemer, ayakkabı, kol saati, takı, çanta.

insan üzerinde olmayan ama toplu kullanıma açık olan her şeyde fazlasıyla var yani canlı türünün olduğu her yerde mikrop var en çok da insanların olduğu yerde var zaten yer yüzünde insandan daha büyük mikrop yok.
skaslirale
Çoğu şeyde mikrofon var fakat en çok paradır çünkü bir para ortalama bir günde 3 el değiştirmeye yılda ise 900lerde el değiştirmeye gerisini siz düşünün ne kadar mikrop vardır kim bilir?
msln22
Üzerine en çok mikrop Taşıyan cep telefonu, televizyon kumandası, para, kapı kolları, anahtar, yani aklıma gelen Bunlar çok elden ele dolaşır ve her dolaştığı elden mikrop kapar özellikle Bunlar küçük çocuklar eline aldığı zaman direk ağzına götürüyorlar.