"vega sözlük olmasaydı ne yapardık" hali

unicorn
Güzel vakitler geçirdiğimiz,duygu ve düşüncelerimizi paylaşıp bilgi edindiğimiz bir site.Yeni katılmış olmama rağmen siteye uyum sağlamayı başardığımı söyleyebilirim.İyiki var diyebileceğim bir site.
cicikus
Burası olmadan ne yapıyorsak onu yapardık sanırım.:) Ama bu ortam da güzel seviyorum burada takılmayı. Olmasaydı burası başka sitelerde takılırdık ya da başka işlerimizi hallederdik gibi..
msln22
Vega sözlük olmadan önce ne yapıyorduk yine aynı şekilde devam edecektik. fakat Ben daha önce başka bir sayfada 3 yıl adminlik yaptım. benim için orası da inanılmaz derecede güzeldi.fakat sayfa el değiştirince yönetimden çıkınca o sayfayı takip etmeyi de bıraktım. daha devam etmedim. sonradan Vega sözlüğe üye oldum. Vega sözlük var en azından güzel bir ortam burada çok değer verdiğim yazarlarda var. Duygularımızı düşüncelerimizi özgürce paylaştığımız bir yer. Bazen de olan bitenden haberlerden kanallardan önce buradan haberdar oluyoruz Bu da ayrıca bir güzel. Bir ara tamamen bırakmayı düşünmüştüm fakat yine vazgeçtim.
aradai
vegasözlük yokken ne yapıyorsam vegasözlük varken de yapıyorum. bu "cep telefonları yokken ne yapıyorduk " durumu gibi olmuş bence :)
nslhnynn
Yani normal hayatta ne yapıyorsak onları yapardım . Ama burayı gerçekten seviyorum . Bazen biriyle sohbet eder gibi duygularımı paylaşıyorum benim için önemli bir yer
happy
Valla su karantina günlerinde vega sözlük olmasaydı youtube de film falan izlerdim. Ancak o şekilde zaman geçirirdim. Vega sözlük olması benim açımdan çok iyi hem bilgi içerikli bir site hemde ek gelir elde edebileceğimiz bir platform.Burda olmak bana iyi geliyor. En azından kafa dagitiyorum.
julia12
burası çok yararlı insanlar hem para kazanıyor hemde fikir alışverişinde bulunuyor.tabi bu vesileyle arkadaş olanları da unutmuyoruz.burayı kuran admin bence çok hayır duası alıyor.
braveheart
hiçbir şey yapmazdık. yani göbeğimiz bir kesilmedi sonuçta bu site ile birlikte. illa ki bu tarz siteler çok. yani sözlük formatında olan site çok.
angell
Hayatımdan hiçbir şey eksilmeden devam ederdim, bendeki yeri o kadar mühim değil. Zaten Pek sık kullanmıyorum artık.
boss
Valla vega sözlükle yeni tanıştım tesadüfen öğrendim İyiki çıkmıs karsıma çok canım sıkılıyordu evde şu corona da eve kapattı bizi burada hiç olmazsa içimizden geleni yazıyoruz