confessions

atyaka99

Gümüş Üye - Yazar

  1. toplam giri 4304
  2. takipçi 37
  3. puan 107611
  4. kazanç 3,5413 TL

ekran koruyucusuz telefon kullanmak

atyaka99
Telefonu aldığımda üzerinde orjinal cam filmi ve kılıfı vardı. O kadar çok düşürdüm ki hiç bir şey olmadı. Ekran filmi de epey çizildi geçen hafta kaliteli bir nao ekran filmi ile tam silikon bir kılıf aldım. Kılıfsız ve cam filmsiz kullanmayı düşünmüyorum bazen kılıfından çıkaraıp kullanıyorum sadec kendimi daha iyi hissedeyim diye.

sahte görev siteleri

atyaka99
Bir akşam gaza geldim bir yerden bulduğum yaklaşık 10 tane görev sitesine üye oldum verilen görevleri yaptım. Ama hala görevlerin onayı yapılmadı. Eğer web sitesi yapıp işi ticerete dökecek kadar zekiseniz neden buralarda çalışıyorsunuz anlamadım. Biraz bilgi biriim olunca kafa hemen üç kağıda gidiyor.

arabadan çöp atılması

atyaka99
Trafikte giderken çoğu zaman denk geliyorum. Sigara izmariti atanlar, çekirdek kabuklalrını saçanlar, çöp atanlar bence bir site olması lazım burada bu insanların görüntüleri paylaşılarak halka bu görüntüler arasında haftanın, günün öküzü seçimi yaptırılmalı.

call recorder

atyaka99
Call recorder kullanmak uygun değil. Birisinin konuşmalarını ancak savcıık kararı ile kayıt edilebilir. Bunun dışında özel haytın gizliliğini ihmal suçundan ve usulsüz dinleem suçundan işlem yapılır. Cezası 2 yıldır. Bu işi tam 17 kere yapmış olan birisi toplamda 34 yıl ceza almıştır. Daha da alacaktı ancak ses kaydı yapılanların geri kalanları şikayetçi olmamaıştır.

olay yeri inceleme

atyaka99
Olay yeri inceleme ve olay yeri dedikodu ekibi olarak ikiye ayrılır. Bir olay olduktan sonra önüne gelen ve ağzı olan herkes konuşur ona buna laf atar. Yanlış çınıca da ben öyle biliyordum der.
0 /