confessions

bal10cuk

Platin Üye - Yazar

  1. toplam giri 861
  2. takipçi 17
  3. puan 25044
  4. kazanç 19,9078 TL

show tv haberleri

bal10cuk
Siyaset veya Türkiye gündeminden çok, değişik ilgi çeken haberleri tercih ediyorlar.Bir kere bir haberde suçu olan kişilerin fotoğrafı yerine ünlü kişilerin fotoğrafını buzlayıp paylaşmışlardı.Değişik bir habercilik anlayışları var.

mesajları tek tek atan kişiler

bal10cuk
Hiç hoşlanmadığım bir durumdur.Telefondan sürekli bildirim sesinin aynı kişiden geliyor olması ve aynı konu olması rahatsız edicidir.Bu yüzden bir mesajı tek bir bütün olarak göndermek daha az rahatsız edicidir ve tercih edilen olması gerekir.

avokado

bal10cuk
Son derece faydalıdır kendisi.Faydalı çoğu şeyi sevdiğim gibi avokadoyu da çok seviyorum.Aldıktan sonra biraz olgunlaşmasını, yumuşamasını bekliyoruz.Daha sonra limon eşliğinde ekmekle veya ekmeksiz tüketebiliriz.

vega sözlük problemleri ne zaman düzelicek

bal10cuk
Sitenin linkine tıkladığımda karşında siteyi bulamamak gerçekten üzücü.Bu şekilde site geriye düştüğü gibi yazarlarda ne zaman açılır diye beklemekten sıkıntıya giriyor.Giriş problemini sadece ben mi yaşıyordum acaba diye düşünürken bu konuda yalnız olmadığıma sevindim.Umarım problemler tekrarlanmaz daha sağlıklı bir aktiflik sağlayabiliriz.

bir şey sorduğunda kaçamak cevap vermek

bal10cuk
Bu gibi durumlarda cevap verilmemesi daha doğru bence.Çünkü karşı taraf tatmin olabileceği bir cevap almak için soru sormaktadır ama kaçamak cevaplar bunu karşılamaz ne yazık ki.Kaçamak cevap veren kişinin bu şekilde cevap vermesinde bazı sebepler olabilir.Mesela gizli kalmasını istemesi, netleşmemesi gibi.

milyarder filmi

bal10cuk
Geçmiş zamanda ve bugün itibariyle izlemiş olduğum filmdir. Oyuncuları oldukça kaliteli ve gerçek bir konuya değinmesi ile başarılı bir yapım olmuş. Fazla paranın insanlar üzerindeki psikolojik etkisine değinmiştir.

bal kabağı

bal10cuk
Tatlısı çok güzel olur. Fırında veya tencere pişirilebilir. Önemli olan şekerini ve pişme süresini iyi ayarlamaktır. Ancak soyması zor olduğu için soyulmuş şekilde satılanları tercih edebiliriz. Üzeri pekmez ilaveli olanlar tercihimdir.

marketlerde aktüel ürünler

bal10cuk
Bazen çok işe yarat ürünler piyasadan daha uygun fiyata gelebiliyor. Takip edilmesi gerek bence. Bir kere gelen bir ürünü almak için akşam gittiğimde kalmadığını gördüm 2. Bir şubesine gittim ama yine yoktu. Hemen bitebiliyor.

kurşun geçmez köftesi

bal10cuk
Kendisi hakkında bir bilgim yok.İsmini de hiç duymadım.Başlıkta görünce merak edip baktım açıkçası.Yemekler için değişik bir alternatif olabilir.İşte sözlüğün bu yönünü de çok seviyorum.Bilmediğimiz şeyleri öğrenebiliyoruz.

alındığına veya okunduğuna pişman olunan kitaplar

bal10cuk
Öncelikle kitaplar muhakkak bize bir şeyler katar ve verilen bir emek vardır.Kitaplara kötü demek anlamında değil bu ama umduğum gibi olmayan bir kitap vardı o da Halide Edip Adıvar'ın mor salkımlı ev isimli kitabıdır.Halide Edip'in biyografisi olan kitap, Osmanlının son dönemleri ve kurtuluş savaşı dönemi ile ilgili anılar barındırmaktadır.Bana oldukça sıkıcı gelmişti ilk defa bir kitabı sıkılarak okumuştum.

gülmeye hasret kaldık...

bal10cuk
Sokakta gördüğümüz kişiler genellikle asık suratlı. Birine bir şey sorsan ters cevaplar alma ihtimali çok yüksek ve en önemlisi de kimsenin kimseye tahammülü kalmadı. Gülmeyi unuttuk toplum olarak. Geçim derdi , maaşların durumu , özel sektörün zor çalışma şartları, eğitim hayatının karmaşıklığı vs. Maalesef sonuç bu.
0 /