confessions

bal10cuk

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 882
  2. takipçi 19
  3. puan 27262
  4. kazanç 21,6709 TL

ederinden fazla değer vermek

bal10cuk
Her şeyin fazlası zarardır.Ederinden fazla değer vermek karşıdaki kişiyi bunaltır ve gitme isteği oluşur.Bu yüzden herkese gerektiği kadar değer vermek gerekmektedir.Balığa bile fazla em verirsen ölür.Her şey olması gerektiği kadar kalmalıdır.

içişleri bakanlığından 81 il valiliğine genelge

bal10cuk
Genelgenin doğruluk payı içermediği söylendi ama aynı tarihte aynı uygulama gerçekleşti.Genelgeye göre 20 mart 2020 itibariyle 3 kişinin üzerinde çalışan yerler için de yasak gelecekti. İşyerlerinde de tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum.İşverenler ekonomik açıdan bakıyorlar ama insan hayatından daha önemli değil ekonomi bence.

akraba whatsapp grubu

bal10cuk
İletişimimizin az olduğu bir akrabaya gaflette bulunup, grup kurması konusunda fikir vermiştim.Akraba whatsapp grubu pişmanlıktır.Günaydınlar, iyi geceler havada uçuşuyor.Ve herkes o an ne yapıyorsa anlık fotoğraf paylaşıyor.Hayatında özel bir insanın eksikliğini hisseden kişiler için ideal olabilir:)Onlara tavsiye edebilirim sadece.

sinop'ta meydana gelen içler acısı trafik kazası

bal10cuk
Trafik terörü öncelikle insanların ben çok iyi araba kullanırım cümlesinden doğmakla birlikte, farklı nedenlerden dolayıda gerçekleşmektedir.Trafikte bir tarafın iyi şoför olması kaza yapmayacağı anlamına gelmez.Biz ne kadar dikkatli olursak olalım, karşındakinin dikkatsiz olabileceğini düşünmeliyiz.Uykulu şekilde yola çıkmamalı, hatalı sollama yapmamalıyız.Trafik kurallarına uymaya özen göstermeliyiz.

borcuna sadık olmak

bal10cuk
Günümüzde borç vermek zor bir hale geldi.Borç veren kişi bunun borç olduğunun farkında olmayan bir kişiyse kendi paranı borç ister gibi isteyip durursun.Oysa ki yardıma ihtiyacı olana yardım etmek insanlık görevidir.Fakat bazı sorumsuz kişiler yüzünden ne yazık ki bu duygularımız sömürülmektedir.

caddeler sokaklar eskisi kadar yoğun değil

bal10cuk
Virüsten korunmanın en etkili yollarından birisi kalabalık içerisine karışmamak olduğu için insanlar bunu gerçekleştiriyor.Evinde kal Türkiye etiketini pek çok yerde görmekteyiz.Kendimizi ve sevdiklerimizi korumak için kritik süreçte kalabalık ortamlarda bulunmamak en mantıklısı.

kolonya

bal10cuk
Corona virüsü ile birlikte altın çağını yaşamaktadır.Bazı fırsatçılar tarafından fiyatı iki katına çıkarılmıştır.Şuan kendisini bulmak oldukça zor.Kolonyanın kara borsaya düşmüş olduğunu da gördük.

yeni yıla girdiği için sevinen insan

bal10cuk
Kişi İstediklerinin gerçekleşmediği veya beklentilerinin karşılanmadığı bir yıl yaşadıysa, zamana ihtiyacı olan bir durum yaşadıysa yeni bir yıl ile yenilenmek ister. Kendine yeni hedefler koyar ve gelecekten daha umutlu olur.Sanırım bu yüzden heyecan yaşanabilir.
0 /