confessions

cicikus

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 3989
  2. takipçi 52
  3. puan 97266
  4. kazanç 27,3180 TL

maddiyata önem vermek

cicikus
Böyle bir devirde şart. Maddiyata herkes önem verir. Vermiyorum diyen de eminim içten içe tam tersini söylüyordur. çünkü her şey para. çok şükür yürümek ve nefes almak para değil. gerçi hastaysan ilaç şart ilaç almak için de para yani aslında nefes almak da böyle dolaylı yoldan para. vay anasını ya..

tatlı yeme isteği

cicikus
bazen ben de tatlı yiyemezsem rahatsız olmaya başlıyorum. tatlı yemek bir tür bağımlılık gibi.. tuzlu bir şeyler tüketiyorsunuz sonrasında illa bi tatlı bir şey ihtiyacı hissediyorsunuz. bunu en iyi çikolata karşılıyor kim ne derse desin.

kedilerin gariplikleri

cicikus
bazıları var koltukaltına giriyor. ya senin ne işin var orada. durup dururken gelip bi an sana pati atıyor neden yaptığını anlayamıyorsun bi an. çekmecelere falan giriyorlar ama çok seviyorum kedileri ne yaparlarsa yapsınlar. kafalarına göre takılıyorlar.

sakız yutmak

cicikus
sınıfta hoca varsa ve seni o an görmüşse direk yutarsın. ben hiç yapmadım öyle şeyler ama yapanlara denk geldim. derste sakız çiğneme diye bağırıyor mesela hocam sakız yokki yanlış gördünüz diyor hemen.. o esnada ağzını aç bakiyim demesine kalmadan zaten yutmuş oluyor. çok çakallar ya.:)

boşa geçen zaman

cicikus
Geçmişi çok fazla düşünüp kendini yorma saatlerce ağlama gibi şeyler boşadır. kendini ne çok yıpratmalı insan ne de çok vurdumduymaz olmalıdır. karşınızdakinin yanlış kişi olduğunu anladığınızda da hemen bırakmanız gerekiyor mesela. çünkü o saatten sonra onunla geçirilen zaman boşa geçen zamandır.

hız yapma

cicikus
Kimileri için maalesef bir tür tutku bu arabalarla hız yapmak. özellikle bunu daha çok erkeklerde görüyoruz. ama ne yazıkki hız iyi değil. hele şehir içerisinde..

yeşil ışıkta geçerken tedirgin olmak

cicikus
özellikle türkiye gibi bir yerde gayet normal bir durumdur. bi avrupa ülkesine gitmiştim, nasıl böyle yayaya yol veriyor adam. öyle kibarlarki.. yani bizde de kırmızının son saniyelerinde başlıyorlar gaz vermeye.. ben de bazen yeşilde geçerken bakıyorum ulan acaba araba durur mu çünkü çok hızlı geliyorlar ve zank diye duramayabilir, parası boldur bastırır kırmızıda da geçer hiiç.. bazıları var öyle vardır eminim. çünkü paran varsa bu hayatta sıkıntın da olmaz. hiçbir konuda.

senin kırmızı çizgin

cicikus
Yazmam yazmam bana sürekli yazılır en sonunda bi küfür gelir. o saatten sonra sinir gelir bana. kırmızı çizgilerimden biri küfürdür. küfür edecek kadar aşağıdaysa iyice soğurum yazasım varsa da yazmam. isterse brad pit olsun.
0 /