confessions

happy

Standart Üye - Yazar

  1. toplam giri 1464
  2. takipçi 48
  3. puan 42086
  4. kazanç 33,4547 TL

susuz yaz

happy
Necati Cumali 'nin eseri olan Susuz yaz 1963 yılında sinemaya uyarlanarak uluslarası ödül almış ilk türk filmidir. Başrollerde Hülya koçyiğit ve Erol Taş 'in yer aldığı susuz yaz filmi susuzluk ve kadinsizlik temali dramatik bir filmdir.
vegasozluk.com/foto

bildiğin en efkarlı şarkılar

happy
Bildiğim en efkarli şarkılar,
Huzurum kalmadı
Bir bilebilsen
Kuskunum
Yıllar utansın
Aglamazsam uyuyamam
Elvada mutluluklar
Yıldızlar da kayar
Aysem
Bir teselli ver
Üstüme düşme benim
Canımdan can iste
Canına okuyacağım
Durdurun dünyayı basim dönüyor

sigarayı bırakamamak

happy
Birkaç kere denedim sigarayı bırakmayı ama sonu hep hüsran la bitti. Bunalım geçirdim sigara icmedigim zamanlarda. Sigara gerçekten ciddi bı bağımlılık. Birakma aşamasında bi uzman desteği almakta fayda var.

ruh çağırma

happy
Eskiden baya yapılırdı. Tabi gelen ruh mu ? In mi ?cin mi ?belli değil. Tehlikeli işler.Yani komik gorunse de aslında bakarsan ateşle oynamak gibi bı şey.Allah muhafaza musallat vs gibi durumlar yada psikolojik rahatsızlar falan olabilir.

telekinezi

happy
Not, başlık bana ait değil.
Telekinezi ,nesneleri herhangi bir fiziksel güç kullanmadan düşünce gücüyle hareket ettirme. Tabi benim öyle yeteneklerim olmadığı için bana baya uzak. Yoksa düşünce gücümle ne kadar para çekmiştim şimdi Allah bilir.
vegasozluk.com/foto

kendinizde en nefret ettiğiniz şey

happy
Kendimde en nefret ettiğim özellik biraz iyi niyetli olmam ve bazı konularda duygusal yaklasmam. Allah 'tan eskisi kadar kalmadı bu iyi niyetli yonum.Biraz daha mantıksal düşünüp, hareket edebiliyorum. Eskiden hep üzülen taraf ben olurdum.Şimdilerde ise üzülmemek için sağlam adımlar atmaya gayret ediyorum.
0 /