confessions

unicorn

Standart Üye - Çaylak

  1. toplam giri 38
  2. takipçi 0
  3. puan 504
  4. kazanç 0,4006 TL

affedilmeyen hatalar

unicorn
Affetmek; bağışlamak yapılan yanlışı kabullenmek ve yanlış yapan kişiye müsamaha göstermek demektir.Bazen bu bağışlamalar, davranışlar tekrarladığında affeden kişi hayal kırıklığına uğrar.Tekralayan davranışlar kişinin bir daha yapmayacağım dediği halde tekrar yapmasıdır.İşte tekrarlayan bu hatalar affeden kişinin umudunu kırar ve kişi artık istese de affedemeyecek duruma gelir.Affedilmeyen davranışlar kişiden kişiye değişir.Mesela bir baba kızı onun rızası olmadan kaçtığı ve evlendiği için onu yıllarca affetmeyebilir.Bir anne gelininin ona karşı tavırlarından dolayı ona küsüp onu affetmeyebilir.Bir insan ihanete uğrayıp ihanete uğradığı kişiyi affetmeyebilir.Ya da kişiye yapılan iftiralar yalansa o kişi bu iftiraların onunla ilgisi olduğunu söyleyerek kendini ifade etmesine rağmen kimse ona inanmıyorsa,ona iftira atanları ve ona inanmayanları affetmeyebilir.

çocuklara her zaman dersini çalış demeleri

unicorn
Ailelerin çocukları bu konuda her zaman diretmelerinin nedeni onları geleceğe hazırlamak ve onlara iyi bir hayat sunmak için yardımcı olmaktır.Ders çalışmak çocukların daha iyi yerlere gelebilmeleri ve daha iyi bir yaşam sürmeleri için gerekli olan bir durumdur.O yüzden anne ve babamızı dinlemeli onların yapmamızı istediği sorumlulukları üstlenmeliyiz.

evlenilesi erkekler

unicorn
Her alanda düzenli tertipli olan ve yardım etmeyi seven erkekler evlenilesi kişilerdir.Bayanlar gün içinde ev temizliğinde aktif oldukları için evin düzenli olmasını isterler.O yüzden düzenli erkekler bayanların vazgeçilmez erkek tipleridir.

sorunları dışa vurmak

unicorn
Bazı insanlar sorunlarını içlerinde yaşayarak muhasebe ederken bazıları da bu sorunları dışa yansıtırlar.Mesela sorunları içerisinde yaşayan bir insan içi kan ağlasada gülebilir.Ama dışarı vuran insan ise bu sorunları daha çok yaşadığı çevreye ya da etrafında insanlara yansıtabilir.Bu durumdaki insanlar içlerindeki öfkeyi insanlardan ya da eşyalardan çıkarırlar.

çocuğu olmayan çiftlerin çocuk özlemi

msln22
Bazı çiftlerin evlendiği zaman yıllarca çocukları olmuyor ve çocukları olsun diye yüzlerce tedaviden geçiyorlar birçoğu çiftlerin tedavilerden sonra evlat sahibi oluyorlar. Bazı çiftlerinde ne kadar tedavilerde Geçsede yine evlat sahibi olmuyor. evlat hasreti evlat edinerek Tamamlıyorlar. yada akrabaların çocukların severek sahip çıkarak evlat hasretini gideriyorlar.

çocuğu olmayan çiftlerin çocuk özlemi

yamaguchigumi
Her inisanın ideali evlenip, yuva kurmat ve bu evlilikten çocuk sahibi olmaktır. Ancak kimi insanlar evlendikten sonra çeşitli sağlık sebeplerinden dolayı çocuk sahibi olamazlar. Bunun için uzman doktorlardan yardım almaları gerekmektedir. Allah tüm herkese evlat sahibi olmayı nasip etsin. Amin.