yazarlarin en belirgin özellikleri

happy
Ben kendimde en belirgin özellik olarak sakin ve sabirli bir yapıya sahibim diyebilirim.Kolay kolay hiç bir seye sinirlenmem ,ofkelenmem ama sinirlinince de çok zor sakinlesirim.O yüzden sinirlerimi ziplatacak insanlarla çok fazla iletişim halinde olmamaya çalışırım. Bilirim ki o insan benim sabır sinirlarimi zorlayacak .Çileden çıkaracak. Fazla yüz göz olmadan ortamimi değiştiririm.Zaten gerek te yok o tarz insanlarla Ayni ortamı paylaşmaya.
angell
En belirgin özelliğim inat yani ben dahi bazen şikayetçiyim bundan bir de biraz olgun tavırlarım var yaşıma göre pek takılmazdim hala da öyle.
fdd72
Benim en belirgin özelliğim Çok sinirlenmemi bekledikleri halde aşırı sakin kalmak sabır da diyebilirim bir de uykumu almadan kalktığımda asabi oluyorum bu özelliğimi sevmiyorum :)
aradai
Her şeyi neden - sonuç bağlamında mantıksal yönle düşünme gibi bir huyum var o yüzden duygusal yönümü göstermem soğuk dururum , arkadaşımın dediği gibi dünya yıkılsa umursamayacakmışçasına bir tavrım var
atyaka99
En belirgin özelliğim ihtimal hesaplama. Her konuda her şeyde ihtimaller hesaplayıp sonrasında bunlara karşı hareket tarzları geliştiriyorum. Geliştiremeyince depresyona giriyorum. Olmamış olayları hep kötüye yoruyorum. Kontrol edemediğim şeylerden ve değişikliklerden nefret ediyorum. Bu huyumu biraz olsa da yensemde can çıkar huy çıkmazderler.
cicikus
çok kuruntu yapmaya meyilliyim. Bastırılmış kıskançlık var bende sevdiğim insanı aşırı kıskanırım bi başkasından ama bastırıyorum, hemen depresyona girmeye meyilli, çok sıcakkanlı, boşvermeye meyilli olsa da çok çabuk sinirlenip bağırmaya da meyilli bir insanım.
teessufederim
Bana yakın insanlara karşı kolayca sinirlenebiliyorum. Ailem arkadaşlarım vesaire. Ama bana çok da yakın olmayan insanlara karşı çok sabırlıyım. Okulda ne laf atsalar sesimi çıkarmazdım.
aczican
Kesinlikle herkese karşı bir yere yada devamlı olarak güler yüz gösterebilmem. Sevdiğim bir davranışımdır. Ancak astarını isteyene o ortamı vermem. Hakkettiği değerde davranırım azmasın...