yeni bir insan tanımak

milandir
Biriyle tanışmaktan o kadar çekiniyorum ki. Bana birini tanımak tehditmiş gibi geliyor. Ne biliyim yük olacakmış, düzenim bozulakmış, tadım kaçacakmış gibi. En baştan mesafemi koruyorum hep.
cevo
yeni bir dünya yeni bir bakış açısı yeni düşünceler insana katkı sağlar gereksiz bile olsa onun dünyasını da bilin
mehlika sultan
Bazen yeni birini tanımak iyidir. En baştan en doğrularla tanışırsın o insanla. En doğru ve en olduğun gibi anlatırsın kendini. Kendinden bile sakladıklarını anlatırsın rahat rahat. Aslında olduğun gibi biri olarak başlamanın yoludur.
Bazen de yorulursun anlatmak istemezsin kendini.sadece dinlersin bakarsın ..ne duyar ne de görürsün.
İnsanoğlu tuhaftır azizim. Ruh halimiz sakin denizde fırtınaya tutulmuş bir taka gibi.. bazen dingin bazen çalkantılı.. ona göre şekil veriyoruz yeni adımlara yeni arkadaşlıklara
lupe
Sürekli aynı insanlarla takılmak kişiye düşünce ve ruhsal olarak olumsuz geri döner bu yüzden yeni insanlar şart oluyor
findikkurdu
hayatımızın her alanında olabilecek bir durum. evinizin yakınında bir market vardır, sürekli oraya gidersiniz, bir süre sonra oradaki görevlileri tanımış olursunuz.
msln22
Insan bulunduğu ortamda dışarı çıktığında parka gittiğinde birkaç gün aynı parka giderse mutlaka Orada birini tanırsın konuşursun. yaşadığımız sürece her zaman farklı farklı insanlar tanıyoruz.
unicorn
İnsanın doğasında olan bir şey iletişim.Bu yandsınamaz bir durum.Bir toplumun içindeyiz ve hayatımızı idame ettirebilmek ve yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürebilmek için iletişim kurmak zorundayız.Bu yüzden yeni ilişkiler insanları toplumla daha çok içselleştirir.Yeni insanlarla tanışmak biz insanları mutlu ve huzurlu hissettirir.