yeni bir insan tanımak

milandir
Biriyle tanışmaktan o kadar çekiniyorum ki. Bana birini tanımak tehditmiş gibi geliyor. Ne biliyim yük olacakmış, düzenim bozulakmış, tadım kaçacakmış gibi. En baştan mesafemi koruyorum hep.
cevo
yeni bir dünya yeni bir bakış açısı yeni düşünceler insana katkı sağlar gereksiz bile olsa onun dünyasını da bilin
mehlika sultan
Bazen yeni birini tanımak iyidir. En baştan en doğrularla tanışırsın o insanla. En doğru ve en olduğun gibi anlatırsın kendini. Kendinden bile sakladıklarını anlatırsın rahat rahat. Aslında olduğun gibi biri olarak başlamanın yoludur.
Bazen de yorulursun anlatmak istemezsin kendini.sadece dinlersin bakarsın ..ne duyar ne de görürsün.
İnsanoğlu tuhaftır azizim. Ruh halimiz sakin denizde fırtınaya tutulmuş bir taka gibi.. bazen dingin bazen çalkantılı.. ona göre şekil veriyoruz yeni adımlara yeni arkadaşlıklara
lupe
Sürekli aynı insanlarla takılmak kişiye düşünce ve ruhsal olarak olumsuz geri döner bu yüzden yeni insanlar şart oluyor
msln22
Insan bulunduğu ortamda dışarı çıktığında parka gittiğinde birkaç gün aynı parka giderse mutlaka Orada birini tanırsın konuşursun. yaşadığımız sürece her zaman farklı farklı insanlar tanıyoruz.
cicikus
Hayatımızın her anında yeni bir insanla karşılaşıyoruz. Kimisi sohbet ediyor yolda tanışıyor, kimisi internette görüyor çetleşiyor..Yeni bir insan tanımak yani insanı tanımak çok zordur. Size, kendi istediği kadar şeyi söyler ve onları gösterir. Daha fazlasını bilemezsiniz. Ya da tahmin yürütebilirsiniz. Ama tersi de çıkabilir.. Belki de maskesi vardır kimbilir. İki gün sonra maskesi düşer, seneler sonra sevgilinizi elinizden aldığınızda o maskesi düşer, bir olayda sizi sırttan bıçakladığında ortaya çıkar. Bilemezsinizki.:) Tanıyorum onu yok yapmaz öyle şeyler güveniyorum ona dediğiniz an büyük konuştunuz demektir. Geçmiş olsun. Çünkü herkes sizi üzebilecek herkes sizi yarı yolda bırakabilecek potansiyele sahip. Karşı taraf yeterki istesin. Tek bir kelime bir hareketle sizi uzaklaştırır kendinden. Öyle tanımak falan zordur.
bartleby
Yeni bir insan tanımaktan çok yeni bir insana kendini tanıtmak artık bana zor geliyor. Bu bir süreç, tanıştıktan sonra ne kadar çok vakit geçirirsen o kadar tanıyorsun. Kendini anlatmak ya da karşındakinin kendisini anlatması sıkıcı var büyük bir zaman kaybı olduğunu düşünüyorum. Kimse kendini objektif olarak değerlendiremez, kişiyi hem kendinizi hem etrafına olan davranışlarına göre en iyi tanırsınız.