zenginlerin eve ayakkabıyla girmesi

edat
Zenginlerin eve ayakkabıyla girmesi çok güzel bir şeymiş gibi gösterilir ama öyle değildir. Zaten ayağımız ayakkabının içinde sıkışıp kalıyor , bir de evde aynı işkenceyi onlara çektirirsek zaman zaman sorunlar çıkabilir. Yani gösteriş yapılacak bir şey yoktur.
angell
Ne kadar zengin olunsa da pek sevmediğim bir durumdur sonuçta kişiler uçarak eve gelmiyorlar dışardan geldikleri gibi aynı ayakkabılar ile içeri giriliyor ise sıkıntı var demektir hiç hijyenik değil.Fakat evde ayakkabı varsa içeri geldikleri gibi değişiyorlar ise bir şey diyemem.
msln22
Bu duruma en çok dizilerde görüyoruz, rol icabı dediğimizde var. Ama gerçek hayatta da böyle yapan var zengin ile alakası olmayan bir şey de olabilir. Çünkü bazı Yemekteyiz programlarında canlı olarak da ayakkabını çıkartmak istemeyen ve ayakkabı ile evin içine giren de var yani her durum ne olursa olsun ayakkabı ile evin içine girmek mikrobu içeri taşımaktır.
yamaguchigumi
Zenginler evlerinde hizmetçi bulundurdukları ve ev temizliğini kendileri yapmadıkları için evlerinin içine ayakkabıların çıkarmadan girip gezerler. Doğru ve temiz bir davranış değildir. Dışarının pisliğini eve getirilmesi çok ayıp ve de günahtır.
atyaka99
Böyle bir şey yapanlar dışardaki mikroplu ayakkabıları ile içeri giriyorlar, sadece yatarken çıkarıyorlar çok saçma bir alışkanlık bence, medenğiyet değil medeniyetsizlik göstergesi. Gavurlara banyoyu öğretik bunu da öğretsek fena olmaz.
fdd72
Film ve dizilerde gösterilen bir şey diyelim . Zenginliğin belirtisi mesajını vermeye çalışıyorlar . Normalde böyle bir şeyin olacağını pek sanmıyorum .