zor gününde yanındayım diyenler

msln22
İnsan zora düşünce zor gününde sizin yanındayım diyenlerin zora düştüğün an Arkanı dönüp giderler, Sadece onların yapmacık bir tavdır, insan zora Düştüğü Zaman sadece sevdiklerine tutunarak zor günleri atlatabilir, bir zamanlar ne olursa olsun zor gününde yanındayım diyenleri gölgesi bile kalmaz.
fdd72
Bazı insanlarda tetikte bekliyorlar hemen bir zor günüm gelsin de kimin yanımda olup olmadığını not edeyim gibisinden evet gerçekten böyleleri var ve bunlar psikolojik anlamda sıkıntılı kişiler ve ilgi görmek isteyen kişilerdir bundan dolayı kimseden bir beklenti içerisinde olmayin zamanla kazandığınız güzel arkadaşlıklar ilerde size meyvesini verecektir gerek zor gününde gerekse iyi gününde
angell
Zor gününde yanında olan kişiler Size gerçekten değer veren,kılınızA zarar gelse koşa koşa gelen hayattaki şansınızdır.Maalesef şu anki ilişkiler hiç böyle bir durumda değil.Sizin kötü durumda olduğunuzu gören biri yardım etmek yerine o da bir tekme atar...
cicikus
Sadece lafla olacaksa olmasın. Zor gününde yanındayım demekle olmuyor o işler. Zor günü geldiğinde yanında olacaksın. Maddi destek yapmak zorunda değil kimse ama en azından yanında olmak onunla konuşmak bile o kişiye çok iyi gelicektir. İnsanları bu günlerde tanırsınız.
erkin
Yanımda olmayan kişilerdir. Böyle diyenler herkes çok görmüştür. Zor gününde yanında olan kişiler var ise o senin asıl dostlarındır. Ama genellikle kimse olmaz.