10 dakika içinde 700 tl'yi iddaa'da kaybeden insan

lupe
Bana göre iddaa bir zevk oyunudur ben hep zevk için oynadığım için asla o sıkıntılara girmedim ayrıca iddaa bağımlılık yapıyor insanı strese sokuyor hiç gerek yok oynamayın.
fdd72
İddaa oynamak kime kazandırmış bilmiyorum bir gün 10 bin kazanırsan diğer gün 30 bin kaybettiriyor , ara da kazandırıyorki kaybedesiniz diye kimsenin bu toplara girmemesi gerekiyor girenleri de görüyoruz bir türlü bırakamıyorlar ve ceplerindeki son kuruşa kadar oynuyorlar
msln22
Aslında Doğrusunu söylemek gerekirse kaybeden paraya bir şekilde Sadece üzüldüm. belki ailesine bir şey alacaktı O parayı iddiaya yatırdı ve kaybetti. Fakat diğer yandan bu İddaa oynayana oh olmuş Haram para kimin neyine yaramış ki işte böyle harama koşarsan haram yolda da kaybedersin. Büyük oynamayacaksınız oynadıysanız sonucunada katlanmış olursunuz.
aradai
insan para kazanma hırsını denetlemediği sürece bu iddaa gibi oyunlarda kaybetmen içten bile değil , ha akıllı oynayıp para biriktiren de gördüm
aczican
Baba kumardan uzak durmak lazım. Yuva yıkar çoluk çocuğunun eşinin nafakasını sömürür. Çok çirkin bir haslettir kumar oynamak
meraklikizce
iddia gerçekten tam bir batak, insanların hayatta zaten sürekli riske etme olayı var. İşe para da girince yaşamayı imkansızlaştırır.
betyus
işini gücünü bırakıp, varını yoğunu kaybeden insandır. eşi çocukları olanlar için üzücü bir durumdur. bence çoğunlukla içinde yaşadığımız şartlardan çıkabilme hayaliyle müptela olunur.
ambrossia
iste bunlar hep kisa yoldan koseyi donme istegi :) yukarida soylendigi gibi o paraya altin ya da dolar alip yatirim yapsan uzun vade de sana daha fazla fayda saglar.
lion
Para kazanacam veya elimdeki parayı katlayıp derken tüm parayı kaybet kadar acı bir şey yoktur. İddaa kazandırdığı paranın kaç katını hırstan dolayı geri alır insandan.
mai
kumardan uzak durmak lazım. kumarda kazanan her zaman kumar oynatan kasadır. küçük parçalar kazanılıyor gibi görülse de son tahlilde var olan kayıptır.
cano
700 tl yi bırak ben iddia yüzünden evini arabasını kaybeden insanlar gördüm tanıdım akıllandılar mı tabii ki hayır yine de iddia ya devam ediyorlar
fati
inşallah ileride kat kat fazlasını kazanır dediğim insandır. ben iddaa oynamıyorum ama kimseye tavsiye vermeye de hem hakkım yok hem de haddim değil. Umarım çok çok fazlasını kazanır bu arkadaş. büyük ihtimal o 700 lirada bir önceki kuponlardan birinden kazanılmıştır. helal olsun büyük oynuyor. bir gün sağlam kazanır umarım.
nslhnynn
Çok kötü bir durum ya insan parasını birden kaybedince üzülüyor doğal olarak. Ben hiç sevmem bu tür şeyleri
asdqwqas
Şans oyunlarına asla inanmıyorum. Sonucu ne olacağı belli olmayan bir olaya para kaptırmak enayilikten başka bir şey değildir. Es kaza kazansanız bile o paranın hayır ettiğini hiç görmedim duymadım. Haydan gelen huya gider
diamond
İnsan para kaybedince tabiki üzülür ama iddia da haram haksız kazanç yani hayranı gormezssin bir anda kazanmaya çalışmak yerine çalışarak kazanmalı ki değerli olsun.