10 gb internet hediye

cicikus
Off, keşke gelse bana ya. Daha çok böyle wifi olmadığı yerlerde aşırı lazım oluyor. Ve çok da hayat kurtarıcı oluyor böyle bol internetin hediye olarak gelmesi. Ama nerdee..
msln22
Bazı operatörler üyelerine 5-10 GB hediye edebiliyorlar. Fakat çok uzun süreli değil. Genellikle bu hediyeler en fazla bir hafta falan sürüyor. Ben de Turkcell operatörü kullanıyorum. Eskiden daha çok internet paketleri gönderirdi şu an pek hediye internet paketleri yok. Vodafone'da çark çevrilerek Turkcell'de cuma günleri salla kazan yapılarak hediye kazanılabilir.
ambrossia
turkcell eskiden salla kazan kampanyasindan tek seferde veriyordu. ama artik haftada bazi uygulamalar uzerinden toplamda 10 gb dagitiyor. mesela bip ten 5 gb, salla kazandan 1-2 gb, gnc turkcelden 2 gb, diger uygulamalardan 1-2 gb.
aczican
Bir mesej geldi 40 tl ve üzeri yüklemeye 1 hafta şöyle böyle hediye. Evet deyip Şuraya mesaj atın denildi.evet dedim o noya gönderdim göderme başarısız dedi.40 tl yi yükledim hediye gelmedi.sonra müşteri hizmetlerini aradım durumu izah ettim . Anlaşamadık dedim benim numarama hiçbir kampanya nesajı gödermeyin o halde. Ve bu şekilde içimi rahatlattım. Onlarda mesaj göndermeyecekler. Oh mis...
betyus
hediyelerle gözlerimizi boyayıp, saçma sapan hizmetleri için aldıkları ekstra paraları görmememizi sağlayan ticari uygulamalar.
tusman
güzel bir uygulama olmuş gerçekten veriliyorsa ama 10gb ne kadar sürer bilmiyorum günde 1gb zor yetiyor artık.