35 yaş üstü erkeklerdeki genç kız sevdası

yafes21
sapıkça gelen bir dürtüdür. hiç bir açıklamayı izahı kabul etmiyorum küçük çocuklara cinsel istek duyanları HADIM etmek gerekir.
caforge
genç kız derken 18 yaş üzeri kastedilmiş elbetteki, 10-13 yaş falan da nereden çıktı anlamadım ? yaşlanan tüm insanlar ister kadın olsun ister erkek, kendinden oldukça genç kişilere istek duyarlar bu normaldir zira onlarda kendi geçip giden gençliklerini bulacaklarını düşünürler, ayrıca bir ilişki tek taraflı yaşanmıyor, genç kız reşit durumdaysa kendi kararını verebilir pekala.
bal10cuk
Evet bu durumda sapkın zihniyetler ne yazık ki mevcut.Kendilerinden yaşça çok küçük olan kişilere ilgi duyuyorlar.Hadi orta yaşı ve bekar olanı da bir nebze anlayabilirim ama yaşı ilerledikçe , yaşlı grubuna giren kişilerde daha fazla bu durum.
su54
Kadınların olgun erkek ve erkek geç olgunlaşır zaten gibi sözlerle daha aklı başında diye tercih ettiği erkek tipleri kimi zaman düşündüğü gibi olmaya biliyor ve tabi bundan zarar göre biliyor iki taraflı olarakta geçerli bunlar tabiki aklı selim diye boşuna dememiş buyukler.
cmelezoglu
ben 38 yaşındayım evli değilim iş yerindede hep bu muhabbet yapılıyor aynı yaşta olmalı 5 yaş bile çok diyor bayanlar yaş farklı olarak bence 10 yaşa kadar normal ama üstü sıkıntı sorun olur.
1990
bu durumları çok gördüm hem çalıştığım kafede olsun hem yaşadığım şehirde olsun ben şöyle bir kanıya vardım genelde gençliğini yaşayamamış 40 yaş üstü Kişiler 40 yaşından sonra gençlik yaşamak istedikleri için kendisinden küçüklere yöneliyorlar bu da pek hoş karşılanacak birşey değildir açıkcası