ailecek çay içmek

jackson
İnsanın içini ısıtan ve evden ırak iken en çok özlediği şeylerden biridir Akşam vakti toplanıp çay içmek. Muhabbetler edilir, güzel bir gece geçirilir böylelikle.
maryy
Ailecek çay içip sohbet etmek kadar güzel bi şey yok. Gerçi internet hayatımıza girdi gireli bu güzel sohbetlerden uzaklaştırdı bizi.
asdqwqas
en keyifli en güzel tat veren çaydır. çayı tek başınıza içerken aldığınız tatla ailenizle içerken aldığınız tat arasında fark oluyor
serbestyazar
her akşam ailecek yaptığımız aktivite. günün yorgunluğu, stresi orada atılır. gün değerlendirmesi yapılır ve odalara çekilinir.
bayzerket
Bu memleket için bir hazinedir. Televizyon da gelse yine de bitmez. Herkes bir ağızdan konuşur ve bir yabancıyla konuşurken de " Valla oturmuşuz kendimize çay içiyoruz" denir :)
arslansevval
ailecek çay içmek çok güzel ve ben de en çok ailemle evimizin kamelyasında çay içmeyi özledim en çok. aile bir bütündür ve her zaman bunu bir şekilde daha da çok kuvvetlendirmemiz gerekli arada hep birlikte ailecek içilen çay keyfi de buna dahil.
bosyazar
çaya oturduk, Babam;
- bu ne biçim çay ne demi dem, nede kendi sıcak
ben;
-yaw baba kahvede ömrünü yedin..oyuna dalarken kahvecinin sana defalarca getirdiği bayat çayı mı özledin?
diye sordum..şöyle bi baktı kızar gibi..
-yoksa taze çayın tadınımı unuttun dedim :)
sanırım beni anlamış olsa gerek
-oof sende edebiyata başladın yine. dedi..
yazılanlara katılıyorum..özellikle akşam yemekten sonraki çay faslımız günün belkiden en güzel yandıır..hiç bitmesin isteriz..
- saatte geç olmus :(