akne problemi olanlar

arslansevval
Bir çok genç kızın çoğunlukla yaşadığı bir şeydir sivilceli bir cilde sahip olmak. Daha da kötüsü çıkan sivilceyi tırmaladıktan sonra oluşan lekeler insanın kabusu hâline geliyor resmen bir zamanlar bendede çok vardı akne.
sinnerman
Cilt yağlı diye cildi kurutmaya gitmek yapılacak en büyük hatadır. Çünkü vücut kendini dengelemeye çalışacağından cildiniz eskisinden de yağlı olur. Tek çözümü mevcuttur. Sağlıklı beslenme, spor, stresten uzak durmak. Sonra bana dua edersiniz.
maryy
Akne problemi olanlara en büyük tavsiyem kesinlikle sivilcelerinizle oynamayın. Çünkü leke oluşuyor ve o lekede ciltte kötü bir görünümün sergiliyor.Boyle bir durumda hemen bir Dermatolaga giderek akne tedavisine başlayın.
beyaz
Özellikle kadınların maalesef büyük sorunlarından biri akne uğraşınca iz kalıyor ve asla geçmiyor cildini ne kadar temizde baksan bazen cilt yapısından kaynaklı sivilceler akneler oluyor tavsiyem görmezden gelip iyileşmesini beklemek
cicikus
yağlı ciltliyseniz özellikle, çok sık yaşarsınız. bir de paketlenmiş hazır gıdalardan tüketiyorsanız iyice sivilcelenirsiniz.
fikir61
Akne bir hastalık o yüzden doğal yollarla gecesini sağlamal gerek kaşımak, kurcalamak, hastalığa katkı sağlar mı bir tabib eşliğinde yardım alıp iyileşmesine yardımcı olabiliriz. Zaten sivilceleri ya da vucutta oluşan şişliği sıkmak beyne zarar vermektedir
cin
Önceden çok çektim bu akne probleminden.
Tabi o zmanlar yüzümle çok uğraşıyordum çok takıyorum. Ama uğraşmayı kesince kendi kendilerine gittiler zaten.
asdqwqas
Akne sorunu olanlar için önerim makyajı yüzden iyi çıkartmak ve yüzünüze haftada 1 peeling yapıp sonrasında nemlendirmek gerekir
mavi kelebek
Akne problemi olamşar öncelikle bir cilt doktoruna görünmeli kendisi için verilen krem ve ilaçları düzenli kullanarak bi hastalıktan kurtulmaya özen göstermelidirler.
korucugamze
Bu durum bütün insanlarin problemi ama bazıları da artık alışmış durumda . Ben mesela ne yaparsam yapayım geçmiyor . Olmuyor . Ve artık kendi haline
evvalim
benim yüzümde çok sivilce çıkıyor ve yıllarca da bu problemi yaşıyorum. tedaviler görmeme rağmen bile geçmedi bence genetik gitmek bilmedi bende akne sorunu hala da çıkıyor.