almak istediğin araçta renk tercihin

aczican
Ben genel olarak siyah yada beyaz olanı tercih ederim. Siyah rengi severim ve raçlara yakıştırıyorum, siyah olmazsa beyaz da olabilir...
angell
Tabii ki aşık olduğum renk Siyah, başka bir şey düşünemiyorum açıkçası. Hayatımın bir parçası artık siyah renk, özel bir parça hem de.
cicikus
Bunu hiç düşünmedim ama galiba kırmızı falan alırdım. Biraz dikkat çeksin isterdim niye bilmem. Öylesine..
maryy
Araç almaya karar verdiğim zaman rengi siyah,mavi ya da gri olabilir. Gerçi bu renk konusunu hiç düşünmemiştim. Ilk defa gözüm de hayal ettim diyebilirim almak istediğim aracı ve rengini.
arslansevval
almak istediğim araçta renk tercihim beyaz olsun isterim çünkü beyazın sadeliğiyle daha çekici olabileceğini düşündüm simdi.
derin demir
renklerin hepsinin bir anlamı var ve bu beni adeta büyülüyor. İlerde bir aracım olursa ve renk tercihi yapmam gerekirse aracımı yeşil veya sarı almayı düşünüyorum. yeşil renk her şeyin iyisini temsil eder sarı renk ise iyimserliği mutluluğu simgeler ve bunlar kendimde bulduğum aynı zamanda da çok sevdiğim özelliklerim.
nslhnynn
Ben genelde siyah rengi çok severim . Bu nedenle de siyah araba isterim. Beyaz da olabilir aslında ama siyah tercihim
gizemliyazar
Siyah,beyaz,gri,lacivert kesinliklr almam. Bana göre bu renkler çok sıradan. Araba alsaydım mor,sarı,pembe,kahverengi veya kırmızı alırım sanırım.