annesi istediği ayakkabiyi almadi diye merdivenden iten kız

happy
Bi ayakkabı mağazasında istediği ayakkabıyı almadı diye annesini merdivenden itti.Hayırsız evlat annesi acılar içinde kıvranırken bile bağırıp çağırmaya devam etti.Olaya şahit olan insanlar vicdansız evlada tepki verdi. Allah evladin da hayirlisini versin.
braveheart
valla olayı ilk defa dün sosyal medyada gördüm. durum içler acısı. yani evet, allah evladın da hayırlısını versin fakat işte tek kız, tek oğlan diye de çocuklarınızı pohpohlamayın, şımartmayın ne olur. bunu bir eğitimci olarak söylüyorum. ben de bu tarz birkaç öğrenciyle karşılaştım. aileleri bunları çokça pohpohladığı için, küçük dağları ben yarattım havalarında, sabır denen olayları olmayan bireyler yetişmeye başlıyor. tabi ben burada aileyi suçlamıyorum. bazen de çok baskıcı ailelerde de bu tip gençler çıkabiliyor. yani sonuçta bunu annesine yapması gerekmezdi. her ne olursa olsun.
smt65
Ya devir öyle bir devir olmus ki al bak bir ayakkabi icin neler yapmis ah ah annesinin yerinde olcaktim gosterirdim ona itmek nasilmis diye gercekten
angell
Ben de Videoyu birkaç platformda gördüm ama hemen yargılamak doğru değil, çünkü birkaç yerde kızın akıl sağlığından şüphe duyulduğu da söyleniyordu ve annesi de videonun yayınlanmasını istememesine rağmen her yerde dolaştı.
Bilinçli bir şekilde yapmışsa, elbette çok çok yadırganacak bir olay fakat olayın derinliklerini bilmediğimiz için kıza veya annesine bir şeyler söylemek yanlış olur.
msln22
Bu olay hem annesi hem kız için çok zor bir durum. fakat gördüğüm kadarıyla kız normal biri değilmiş. Akıl dengesi yerinde olmadığı da söyleniyor.ama sosyal medyada bu kadar abartılması da ayrı bir mesele. yani yaptığı hareketlere bakarsak normal birinin yapmadığı belli oluyor. Onun için bir şey iyice anlamadan dinlemeden hiç kimseyi yargılamamak gerekir.