araba sürerken olmasından en korktuğunuz şey

braveheart
benim kesinlikle direksiyon başında bir rahatsızlık geçirip direksiyon hakimiyeti kuramayacak durumda olmam. çok sıkıntı oluşturabilecek bir durum çünkü.
meraklikizce
ben de biranda önüme çocuk fırlamasından çok korkuyorum. mahalle arasında çok fazla çocuk oynuyor topları kaçıyor falan. ya biranda önüme çıkarlarsa ve duramazsam?
lion
kuralları bilmeden yola fırlayan araçlardan çok korkuyorum. adam benim yol diye gaza bastıkça basıp geliyor. arabada bir sorun olup duramasa birçok kişiyi hayatından eder.
omertopcu7
araba sürerken olmasından en çok korktuğum şey birinin duramayıp arkadan bana vurması hiç yaşamadım ama hala da korkuyorum.
aczican
Boş yolda seyir halindeyken ve birazda gaza yüklenmişken aniden önüne fırlayan hayvandan ötürü tırsarım. Çünkü kaza çok ucuz atlatılır yada kaçınılmaz olur...
egemendemir
araba sürerken en korktuğum şey bir anda çocuk çıkması ondan sokak aralarında yavaş gitmeyi tercih ederim çünkü kötü durum
cano
Araba sürerken en çok korktuğum şeylerden birisi frenlerin patlaması bi de süratli isen şimdiden geçmiş olsun karşim
cicikus
o an pat diye önüme bir yayanın atlaması, bir hayvan da olabilir, bir çocuk da olabilir. çocuk en korktuğum şey. çünkü bazı çocuklar çok hızlı hareket edebiliyor ve lank diye atlayabiliyor yola.
tusman
bence birden önüme bir yaya çıkması ona vurmayayım diye kesin direğe falan çarparım ben umarım kimse öyle bir şey yaşamaz.
asdqwqas
Kaza yapmaktan çok korkuyorum. Geçmiş zamanda geçirdiğim kazadan sonra panik atak olarak hayatım boyunca her arabaya binişimde stres oluyorum
belesci01
izlediğim filmler ve okuduğum kitaplardan gelen bir korku olarak kalp krizi geçirmek ve biranda kör olmaktan korkuyorum. ama araba kullanmadığım için bir sorun değil şu anlık. ileride bir şekilde aşarım herhalde.