araçların geçmesini bekleyen yaşlılarımız

aczican
Övünmek için değil ama elimden geldiğince bu konuda hassasiyet gösteririm.geçmeleri için yol vermeyi severim. Ölmezsek ilerde başımıza gelecek olan kaçınılmaz gerçeğe hiç olmasa duyarlı olmak lazım..!
braveheart
artık eskisi gibi canlılıkları yok. yani hareketleri de yaş aldıkça azalıyor. ondan sebep araçların geçmesini bekliyorlar. ben de denk geldikçe yol veririm. hatta yaya olarak denk gelirsem onlarla birlikte geçerim. arabaları durdururum filan.
nslhnynn
Bu konuda yaşadıkları rahatsızlıkların vermiş olduğu etkiyle bazen dalgın olabiliyorlar ve asıl iş diğerlerine düşüyor bence hepimiz duyarlı olalım
lion
İnsan yaşlanınca hareketleri yavaşlıyor, bundan dolayı trafikte karşıdan karşıya geçerken araç sürücüleri beklemeyince bu sefer yaşlılar araçları bekliyorlar.
msln22
Aslında bu durum sadece yaşlılar için değil,Mesela biz de karşı tarafa geçince araçların tamamı geçtikten sonra geçiyoruz.çünkü uzakta bir araç görünse bile İnsan bazen diğer tarafa yetişmeyebilir bazı şoförler var serseri gibi araba çalıştırıyor.İşte insan kestirmiyor dikkat etmesi gerekir yaşlı genç fark etmez.