asgari ücretli çalışan birine kız vermeyenler

arslansevval
geçenlerde böyle bir sohbetin içinde buldum kendimi bir yede de sizinle de paylaşayım istedim. neymiş efendim asgari ücretli olduğu için kızını o kişiyle evlendirmek istemiyorlar. önemli olan bence aldığı para değil namaz ve ahlak. kız istemede bunu soran kişi sayısı çok az maalesef ki bazı evlilikler de dünyevi huzur üzerine kuruluyor ki bu da yanlış bir seçim aslında başta ahiret huzuru olsa sonrasında dünya huzuru geliyor zaten sevgi de buna öncülük etmeli.
asdqwqas
Her anne baba kızının iyi şartlarda yaşamasını istediği için bunu yapmış olabilir. Kirası, boğazı, faturaları, çocuk masrafları derken gider gelirden fazla olabiliyor . Tabikide gelirden önce kişiliğe, verdiği değere, saygıya, aile yapısına bakmak gerekiyor .
sadfurkan
Bence biraz haklılar çünkü 2800 bi aileye yetmeyebilir bi de ailesi yani kızının o şartlarda yaşamasını istemez ben biraz hak veririyorum
julia12
Herkes çocuğunun rahat olmasını ister. Asgari ücretle insanlar geçinemiyor o sebeple vermek istememiş olabilir.
meaculpaksk
Asgari ücretli çalışana kız vermeyen anne ve babaya sormak istiyorum.
- Dolarla mı maaş alıyorsunuz ?
-Hangi ülkenin vatandaşısnız ?
diamond
Evet askeri ücret düşük olabilir ama ben buna kız vemem demek hakaret bence ülkenin şartları böyle adam ne yapsın insanlar maddiyata bu kadar da takmasinlar huy ahlak karakter paradan önce gelir çok para kazanıp. ta huzursuz milyonlarca insan var.
korucugamze
Kendileri zamanında aynı durumlardan geçmemiş mı ben çok merak ediyorum . Çok yanlış bir düşünce. Belki de aynı durumda bende olacağım.
fikir61
Evlenemeyen biri olarak insnaları anlamıyor. Ve saçma sapan takıntılara kızıyorum. İşim olduğu halde beğenmek gibi bir takıntıya veya yaş problemlerine takılanlar, yada başka sebepler ile insnaları yıpratmayın. Rica ediyorum.