benzer başlıklar duyurusu

msln22
Merhaba,vegasözlük yazarları,
Özellikle son zamanlarda artan benzer başlıklar konusunda artık duyuru yapma zamanı geldi.
Sizin de bildiği üzere benzer başlıklar açmak site kurallarına aykırıdır.Hem kalite açısından hem de kendini tekrar etme açısından doğru değildir. Yönetim bu benzer Başlıkları fark ettiğinde müdahele ediyor ve siliyor.Sizden tek ricamız bu taRZ başlıklar açmamanız ve karşılaştığınızda bir saygı çerçevesi içerisinde,hakaret olmadan moderatörlere bildirmenizdir. Bu konuda gerçek anlamda yardımcı olan üyelere teşekkürlerimizi sunuyor ve son olarak da bunu hala devam ettiren üyeler ile karşılaşılır ise ödeme talebinde açtığı aynı başlıklardan eğer silinmemiş ve gözümüzden kaçanlar tespit edilirse ödemesine yansıyacaktır. Anlayışınız için teşekkürler.
İyi günler dileriz.
msln22
Merhaba Vegas sözlük yazarları bu başlığı güncellemek için Ana sayfaya çıkarıyorum yeni gelen üyelerin sürekli aynı başlık açmasından dolayı tek tek mesaj bölümünden iletiyorum fakat yeniden devam edenler vardır. Şimdi burada örnek veriyorum açtığınız başlık sadece bir kelimesini yazarak.
Yangından kurtarılacak şeyler:
Bunun yerine sadece anahtar kelime ( yangın )
yazıp arama butonuna basın bu başlıkla ilgili kaç tane başlık varsa aynı anlamı taşıyorsa hepsi görünüyor eğer varsa sizden ricam Buna biraz dikkat etmeniz. son olarak da hangi başlığı açıyorsanız sadece anahtar kelimesini yazarak arama butonuna basarsanız onunla ilgili bütün başlıklar çıkıyor.
Anlayışla karşılayacağınızı umuyorum. İyi akşamlar.
forlucifer
Aynen nerdeyse her başlık birbirininn aynısı ve kopyası bundan bıkanda umarım tek değilimdir diyordum ve sonunda başkalarıda varmış.
paspartu
Merhaba arkadaşlar, yönetim olarak görüyoruz ki sözlüğümüzde daha önce açılmış olan fakat sonrasında bir harf bir ek bir kelime ekleyerek açılmış olan başlıklar ve altlarında entry ler mevcut. 2-3 gündür insiyatif kullanarak minimum kayıp yaşamanız adına sonradan açılan benzer başlık altındaki entry lerinizi daha önce açılan başlığa taşıdık ve yeni açılan başlığı sildik. Normalde yeni açılan başlık ve altındaki entryler silinir kuralı var. Bir sefere mahsus olmak üzere bu işlemi yaptık. Örnek vermek gerekirse Kanal 7 hint dizileri başlığı 2019 da açılmış, Kanal 7 deki hint dizileri diye bir başlık 2020 son 1 hafta 10 gün içinde açılmış. Bunu yapan ve devam ettiren arkadaşlara ilk olarak kısa süreli siteden uzaklaştırma ve kazançlarının silinmesi devamında ise süresiz uzaklaştırma yaptırımı uygulanacaktır.

Lütfen başlık açarken buna dikkat ediniz.
paspartu
Benzer ve aynı başlıklar hakkında son bir uyarı daha yapmak istiyorum, sitemizde açılan başlıkları incelemeden araştırmadan benzer ya da aynı başlıkları açan arkadaşları tek tek uyarmamıza rağmen aynı davranışlar aynı kişiler tarafından devam etmektedir. Bundan sonraki süreçte kısa süreli uzaklaştırma ( devamında ise kalıcı uzaklaştırma) ve puan sıfırlama cezaları uygulanacaktır. Sözlüğümüzün daha düzenli ve kaliteli olarak devam etmesi için bu konuda hassasiyet göstermenizi rica ediyorum.
sesegel
Ya bende benzer başlıklar hakında çok zorlanıyorum korkuyla başlık atıyorum ama bencede aynı başlık olmamalı..
serbestyazar
Yazılacak konuşulacak çok fazla şey var. Aynı şeylerle vakit kaybetmek neden? Biraz yaratıcılık biraz da günceli takip etmek yeter de artar bile. Yerimizde sayacağımıza ufkumuza genişletelim.
eminbaba
Çok fazla konuşulacak konu ve olay varken neden aynı şeyler üzerinde durulsun ki ? Birşeylere farklı açılardan bakmak çok daha yararlı olucaktır.
msln22
Değerli Vegasözlük yazarları, yeni gelen ve yeni Yazar olan üyeler için kısa bir duyuru yapmak istiyorum. Bir haftadır yeni Yazar olan üyeler sürekli sitede olan aynı başlıkları açıyorlar, açtığı 5 başlıktan ikisi daha önce sitede olan başlıklardır. daha önce sitede açılmış olan başlıkların aynısını açmak yasaktır. lütfen başlık açtığınız zaman açacağınız başlığın sadece anahtar kelimesini yazarak araştırın, eğer aynı veya aynı anlam Taşıyan başlık varsa lütfen sizden ricam açmayınız, Eğer yoksa kendi başlığınızı oluşturabilirsiniz,
Herkese iyi geceler ve bol kazançlar.
msln22
Aynı başlık açma konusunda kısa bir hatırlatma; açtığınız başlıkları araştırarak açınız, kelime yerlerini değiştirerek veya farklı şekilde yazarak aynı başlığı açıyorsunuz, farkındaysanız açtığınız aynı başlık mesajları daha önce açılan başlığa taşınıyor. Aynı başlık açtığınız için başlığınız kaldırılıyor aynı açılan başlıktan Puan kazanamıyorsunuz. Sadece yorumunuzdan aldığınız puan size kalıyor. başlık kaldırdığında aldığınız puanlar hesabınızdan düşüyor böyle sürekli devam ederseniz de bu bir bantlanma sebebidir bilginize!
Saygılar ve bol kazançlar.