bir çok kıyafeti olduğu halde giyecek bir şeyinin olmadığını söylemek

arslansevval
benim kız kardeşimi örnek verebilirim bir çok kıyafetinin olmasına rağmen özellikle de bir yere gittiğinde hiç kıyafetinin olmadığını söylüyor sürekli ve bizi de çileden çıkartıyor bazen.
msln22
Zaten gereksiz yere kıyafet alıp dolapları dolduruyorlar. Bazı insanlar böyledir eşyaları ne kadar çok olsa onların gözüne hiç gelmez hep yok derler Hep daha fazlasını isterler, tamamen açgözlülük ve doyumsuzluktur.
mihri
birçok kıyafeti olduğu halde hiçbirşeyinin olmadığını düşünen insanlar bencildir çünkü onları alamayan çoğu insan var yazık.
evvalim
Çocuklar en çok bu durumu aydınlatıyor bana göre tabı çocuklar gibi bazı gençler de öyle ve bakarsın ki dolaylarındaki birsürü gereksiz şeylerden aradıklarını bulamadıklarından böyle derler.
fikir61
Bu tamamen israf hastalığı azla yetinmeyi öğrenmemek bu şekilde birçok sorun cıkmaktadır yiyecek belki de yakacak için ayrılacak olan bütçenin zarar görmesidir
korucugamze
Bunu bende çok yapıyorum ama sorun çok kıyafet olması deil bence . Farklı farklı giyinmek istememiz . Ben mesela her gün farklı bir kıyafet giymek isterim.