bir erkekle bir kadının arkadaş olması

msln22
bir erkekle ile bir kadının arkadaş olması manasında sevgili dışındaki bir arkadaşlık, normal bir arkadaş kadınla erkek arkadaş olabilirler ama seviye çerçevesinde Yani eskiden bir kadın ile bir erkek asla arkadaş olmazlar deseler şu anda günümüzde birçoğu erkekle kadın arkadaş olabilirler bana göre seviyesini koruduğu takdirde hiçbir sorun olmaması gerek.
Not bu başlık bana ait değildir.
kibriya38
Normal bir durum... Günümüzde gerek okul hayatında gerekse iş hayatında hep iç içeyiz. Bazı durumlarda hemcinsinle yaptığın arkadaşlıklardan daha sağlam olabiliyor ...
nslhnynn
Gayet normal bir durumdur . Bir erkek ile bir kadın normal bir şekilde arkadaş olabilirler bunda tuhaf karşılanacak bir şey yoktur . Ama nedense bizde durum böyle değildir ve genelde hep yanlış anlaşılır
caforge
sıradan bir arkadaşlık yaşayabilirler mutlaka fakat daha samimi bir arkadaşlık zor, illaki biri diğerine karşı birşeyler hissetmeye başlıyor samimi arkadaşlıklarda, bizim ülkemizde ihtimali çok az olan bir durum diyebilirim.
atyaka99
Bir kadınla erkeğin arkadaş olması gerçekten bizim toplumumuzda zor bir durum. Hadi oldun diyelim eşin, kız arkadaşın ister istemez şüpheci bakacak. Erkeksen eşiniin veya kız arkadaşının böyle bir arkadaş edinmesini istemezsin. Ne yazıkki doğumdan itibaren öğrenilmiş cahillikle bu ilişkiler ancak bu kadar oluyor. En baştan bunun normalliği kanıksansa saçmalama olasılığı ortadan kalkar. Aslında çok normal olan bir durumu bi zorlaştırıyoruz.
unicorn
Bu doğal bir süreçtir ve uygun olmayan bir durum yoktur ortada.Ama çoğunlukla karşı cinsle olan ilişkilerde seviyeli ve samimi olmak önemlidir.Ne kadar yakın arkadaş olursanız olun çoğunlukla biri bu arkadaşlıktan öte, içtenlikli sevgiyi yanlış anlayarak karşı tarafa farklı şekilde lanse edebilir.O yüzden ne üzen olun ne de üzülen.
bartleby
Bir erkek olarak benim için çok daha mantıklı ve kaliteli zaman geçirmenin anahtarıdır. Hemcinsleriyle anlaşamayan çok fazla insan var.Bunun tam tersi de oldukça normaldir. Her ne kadar biz olabileceğini savunsak da dışarıdan bakan gözler bu arkadaşlıklarda hep bir şeyler arar.
asdqwqas
Tabiki de olanda var olmayı beceremeyende var karakter meselesi. Mesela bir arkadaşım var çocukluğumuzdan beri her zaman görüşürüz ve gerçek dost denilebilecek kişilikte. Başka bir arkadaşım var çocuk dünyaya sinyal çakmaya gelmiş gibi selam versen borçlu çıkarsın. kavun değil ki arkasını koklayıp anlayasın