bir insanın kalitesiz olduğunu gösteren detaylar

asdqwqas
Örneğin bir erkeğin arabasıyla bangır bangır müzik açarak sokaklarda sürtmesi.
Zincir veya tesbih taşıması.
Lakayit bir şekilde küfür ederek konuşması.
msln22
İnsanları kalitesiz olduğunu gösteren detaylar Sadece erkeklere özgü bir şey değil, Burada bir kadın olarak her iki tarafa da aynı şeyi düşünüyorum. Kadın erkek fark etmeksizin ,Yalan söylemek,saygısızca davranmak, yolda yürürken yere tükürmek, elindeki çöpleri yere atmak, küfürlü konuşmak, engelli insanlarla alay etmek, hayvanlara eziyet etmek, dost görünüp arkandan kuyunu kazmak, sorulan sorulara sert cevap vermek. Say say bitmez Hepsi de günümüzde yaşanıyor.
meraklikizce
Yalan söylemek, saygı göstermemek, aldatmak, şiddette başvurmak. Genel olarak kötü davranışlar sergilemek ve toplum düzenini bozacak davranışlarda bulunmak
braveheart
insana karşı tavrı belli ediyor aslında. birçoğumuz kıyafete göre yargılasa da insanları, aslında kişiyi kişi yapan kişinin kıyafeti değil, tavrı, konuşmasıdır.
phoenix
*sürekli kendini övmesi
*ortamlarda saçma sapan ilgi çeken hareketler yapması
*yanında sürekli yancılarla dolaşması
*malını mülkünü parasını vs insanların gözüne gözüne sokması vs
fati
görgüsüzlüğü, insanları sahip olduğu malı, mülkü, makamına göre değerlendirip ona göre davranması, mazlum insanlara yapmadığını bırakmayıp zengine, güçlüye yalakalığı adet edinmesi. kibar insanları zayıf gibi görüp ezmeye çalışması say say bitmez.