mıknatıs etkisi

maryy
Tıpkı miknatisin kuzey ve güney zıt kutuplarının birbirini çekmesi gibi ne kadar istemesek te bazı zıt kutuptaki insanlar hayatımızın merkezine gelir oturur. Hep tezat insanları hayatımıza çekeriz ve Bu durumu mıknatıs etkisi ile açıklarız.

birini tüm yönleriyle tanımanın imkansız olması

seroo
insan bazen kendini bile tam anlamıyla tanıyamıyor ki başkasını tanıyabilsin. Her olaya o an ki ruh halimizle duygularımızla tepki veriyoruz bazen bu tepkiler olduğumuz kişiden yada her zamanki tepkilerimizden farklı olabiliyor. Biriyle uzun yıllar zaman geçirince yüzde doksan tanırız belki ama yüzde yüz çok zor.

dua etmek

maryy
Dua ibadetin özüdür. Yüce yaratıcı da kur 'an da "duanız olmasa rabbimin katında ne ehemmiyetiniz var. "Furkan 77.Ayet buyuruyor. O yüzden dua etmek rabbimiz ile bizim aramızdaki en özel ve en yakın köprüdür.

kuzey ay düğümü

maryy
Astrolojiye pek inanmasam da bu bilgiyi sadece ilginç bulduğum için entry giriyorum. kuzey ay düğümü kişinin karekteristik özelliklerinin ,hayatıyla özdeşleşmesi , hayatın getirdiği sınavlar ve bu sınavların hangi alanda olacağı vs durumları açıklar.

karabatak

maryy
Karabatak, deniz ve göl kıyılarında yaşayan ve hemen hemen dünyanın her tarafında bulunan,suda yaşayan balıklarla beslenen, kara tüylü, uzun gagalı bir kuş türüdür.