corona kime iyi geldi

hllylmz
corona kime iyi geldi dersek bana çok iyi geldi ha kimsenin ölmesini hasta olmasını istemem ama şu var online sınavlar çok güzel gidiyor inşaallah virüs bittikten sonra da açıköğretim fakülteleri online sınava devam ederler
layinacm
coronanın çıktığına aslında bi yandan seviniyorum çünkü herkes birbirinin değerini anladı karantinadan dolayı görüşemedikleri için küsler barıştı. herkeste öylemidir bilmem ama bizim ailede öyle oldu.
yani herkesin işine yaradı keşke bu kadar uzun sürmeseydi kimse ölmeseydi daha da iyi olabilirdi herşey vakamız 65Binlerde gezerken 2 günlük sokağa çıkma yasağından sonra 27bine düştük ben bu işte hile olduğunu düşünüyorum.
sadfurkan
Bence kimseye iyi gelmedi bi artı yanı yok benim için ancak dünya için var bildiğiniz gibi tüm ülkeler yasak koyunca insanlar evde durdukça doğa kendine geldi hava kirliliği azaldı su kirliliği azaldı dünyanın yaşam süresi arttı
hayal22
Kime iyi gelecek çalışmadığı halde evde yatarak para alanlara iyi geldi: mesela öğretmenlere iyi geldi ya da taksi şoförlerine iyi geldi.
evde yatarak maaş alan memurlara iyi geldi.
bana iyi gelmediği kesin.
esnafa iyi gelmediği kesin.
çalışmadan para kazanamayan evde oturarak para alamayan insanlara iyi gelmediği kesin.
mell
Hiç kimseye tabi ki. Üzmediği derde sokmadığı aile kalmadı. Evlerde bunaltıp insanları depresyona soktu. İnsanlar birbirlerini unuttu.
maryy
Corana hiç kimseye iyi gelmedi . Çünkü birçok insan maddî ve manevi birçok kayıp yaşadı. Ayrıca corana dan dolayı vefat eden vatandaşlarımız, evde depresyona giren insanlar,esnafların maddi kayıplarını vs. düşünürsek gecekten büyük yıkım oldu bizim için.
msln22
Korana hiç kimseye iyi geldiği söylenemez. O kadar insan hayatını kaybetti hastalıkla mücadele etti işsiz kaldı geçim sıkıntısını çektiler. Tabii ki Fırsatçı esnafları saymıyoruz. Çünkü onlara çok iyi geldi, özellikle temizlik ve gıda ürünlerinden %100 kar ettiler.
julia12
Bana hem iyi geldi hem kötü oldu. İlk başta alttan derslerim vardı bu sayede okulu dönemim uzamadan bitirdim ama şuan kovidli hastalara bakıyorum ve artık maske takmaktan sıkıldım.