ders videosu izlemek

msln22
Günümüzde teknolojinin de fazlasıyla gelişmesinin katkısıyla öğrenciler istedikleri zaman telefon veya tablet ellerine alıp hangi derste eksikleri varsa veya bilmedikleri bir konu varsa YouTube'dan açıp o konuyu dinleyebiliyor konu ile ilgili soru çözümlerini izleyebiliyor.Örneğin; kurs merkezine gitmeyen öğrenciler için de yararlı ve faydalı oluyor.
keyfkahyasi
Çok faydalı oluyor. Neredeyse özel ders gibi bir şey, karşında öğretmen var sana anlatıyor sen de dinliyorsun.

Bir de sevdiğin bir hocayı buldun mu ders eğlenceli bir hal alabiliyor. Zevkle dersini dinliyorsun haliyle bu da sende daha çok öğrenme ve derslerde daha iyi olmanı sağlıyor. İnternetin nimetlerinden yararlanın. Böyle imkanlar varken kullanmakta fayda var.
limoncicegi
Özellikle dersaneye, kursa gidecek maddi imkanı olmayan kişilerin internetteki ücretsiz ders videolarını takip etmesi açısından faydalıdır. Bı ara ben de YouTube dan takip etmiştim ve bu işi gerçekten iyi yapan çok iyi hocalar mevcut. Ayrıca dershanede bı kere dinleyebilirken videoyu tekrar tekrar izleyebilmek de artısı.
lion
Çokça sınavlara hazırlananların yardımcı oldun diyerek internet üzerinden izlediği videolardır. Anlamadığın bir yeri veya tamamını istediğin zaman istediğin şekilde yeniden izleyebilme kolaylığı vardır.
tusman
ders konusunda çok yardımcı oluyor bilgilendirici videolar. derste gelişmek istiyorsanız videolar izleyebilirsiniz ama tonguç önermem çok gelişme sağlamaz size.
nslhnynn
Ders videoları bazen çok faydalı olabiliyor . Özellikle de konu anlatımı kısmındaki eksiklikleri gidermek için birebir