doğum günü pastası yemek

gulumsecekiyorum
Doğum günlerini severim. Doğum günü pastasını ve onu yemeyi ayrı severim. Doğum günü yapılır gün biter diğer gün kalan pastayı da yerim. O derece seviyorum.
bmaksoy
pasta güzeldir. hindiler güzledir. ancak bu iş esnasında gayri müslimlere benzememek lazımdır. haddi zatında ( aslında) hiçbir mahzuru olamayan pasta vb. başka bir topluma benzeme yolu taşıdığı için kişiye haram olarak geri dönmektedir.
bu işin tıbbi sağlık durumuna bakacak olursak dış yüzeyinde ki kremşanti vb. sağlığımızı ciddi mana da olumsuz etkileyen bileşenlerden oluştuğundan asla tavsiye etmiyorum. en güzeli evinde güvendiğin gıdalrdan kendin hazırlaıp yemendir...
endulus
Doğum günü pastasının içeriği benim için çok önemlidir. Çikolatalı ve mutlu olması tercihidir. insan yedikçe yiyişi geliyor. O kadar çok severim. Tabi bir de üzerindeki mumları üfleme faslı çok güzeldir. unutulmaz anlardan birisidir.
emily
Doğum günü pastası yemek doğum günlerinin en güzel yanı, vazgeçilmezidir :)) en sevdiğim vişneli çikolatalı ama meyveli olanları da çok seviyorum.
Aslında içinde kestane olanlar dışında hepsini seviyorum :)
mell
Doğum günlerimin kutlanmasını çok isterim ve tabi ki hediyeleşmeyi de. Bazen doğum günü pastası insanlara yetmiyor o zaman kesilebildiği kadar ince kesiliyor ve bu herkesin tadının damağında kalmasına neden oluyor.