kadınların her havada üşümesi

msln22
Kadınların her havada üşümesi Duruma göre değişir, kadınlarda demir eksikliği olduğu zaman üşüdükleri oluyor. Yani bu erkeklerin de böyle bir rahatsızlığı olup üşümemesi anlamına da gelmez. Kadın erkek fark etmez, Demir eksikliği yaşayan her insan her havada üşleyebilir.

yazarlarin en belirgin özellikleriniz

msln22
Belirgin özellikleri güleryüzlü pozitif insanlarla çok çabuk iletişim kuran ve kendini ortama sevdiren bir özelliğim var. Fakat o kadar da kırılgan hassas Alıngan bir özelliğim de var.
Birazda sinirli ve hırslı başarısızlığı asla sevmez:)

adalet mülkün tecellisidir

msln22
Haksızlığa uğrayanların adalete karşı çıktıklarında hakkını tamamını vermek demektir. Adalet herkesin hakkı ne kadarsa ne fazlası ne eksiği haklıya hakkı kadar, suçluya suçu kadar ceza verir.

“Hangi vali birine zulmeder ve zulüm bana şikâyet olunur da ben o zulmü ortadan kaldırmazsam o kimseye ben zulmetmiş ve adaletten ayrılmış olurum” Hz ömerin sözüdür.

tamer karadağlı

msln22
Tamer Karadağlı Çocuklar Duymasın'ın en komik oyuncusu diyebiliriz, Onun bir repliği hiç aklımdan çıkmıyor, ilk bölümlerde, Meltem rolünü oynayan Pınar Altuğ Haluk yani Tamer KaradağlıYa "herkesin içinde seni Seviyorum diyeceksin" dediğinde Tamer Karadağlı da "babababa Herkesin içinde Seni seviyorum diyeceğim dolmayı da çok seviyorum dolma ya da seni seviyor mu diyeceğim":)