e-ticaret

msln22
E-ticaret, kişinin mal ve Ticaret amacıyla ürünleri elektronik ortamda yapılması mal hizmeti üretim tanıtım satış,Sigorta, ödemeleri işleri bilgisayar üzerinde yapılmasıdır.
lupe
türk tüketiciler için yapılacaksa satış e ticaret işine hiç girmeyin. kargo ücretleri fahiş. zaten yüzde onuna hiç ürün ulaşmıyor bile. berbat kargo firmaları yüzünden. hele kapıda ödemeli ürün gönderiyorsanız allah yardımcınız olsun. ürünü sipariş verirler ama unutur, almaktan vazgeçer, para ödemediği için hiç umursamaz bile alıcılar. emeğe saygı sıfırdır.
yafes21
e ticaret bilinçli kullanıcıların elinde büyük bir kıymettir. AVM deki şuben alacağın ürünü e ticaret ile yine aynı AVM deki şubeden çok ucuza alınabilir. E ticarette öncelik güvendir. saglam bir alt yapısı yoksa mevcut siteden alışveriş yapmak doğru değildir.
solak
bu aralar çok fazla yönelim var satıcılar tarafından. alıcılar içinse büyük bir nimet. ama yine de insanımız kıyafet alırken görüp denemeyi seçiyor. olması gerekende budur aslında. ayrıca ticaret sitelerinde dolandırıcılıklarda dönmeye başladı. dikkatli olunması gerek.