eski arkadaşla karşılaşıp tanıyamamak

xemrex
ayıp olmasın diye de muhabbete normal şekilde devam etmek de eklenebilir buna. tanıdın mı sorusuna seni unutmak ne mümkün gibisinden kaçamak cevaplar verilmesi gibi.
cicikus
Ayy evet evet. Yani tee atıyorum lisedendir ya da ilkokuldandır ama öyle bir değişmiştirki gerçekten tanıyamazsın.. Bazıları evrim falan geçiriyor öyle bir değişim. Ama bazılarını benim gözüm bir yerden ıssırıyor öyle öyle hee hee o muydun sen diyorum.
angell
Yüzlerini asla unutmam ama yıllardır görüşmediysem ismini unuttuğum oluyor.geçenlerde kitapçıdaydım ortaokuldan bir arkadaş seslendi ve gelip sarıldı başta bir geri gittim öyle hemen gelip sarılmasını beklemiyordum açıkçası,bizim yan sınıftaydı ama konuşurduk.beni hatırladın dimi dedi tabi ben hatırlıyorum ama ismi aklıma gelmiyor hiçbir şekilde. Ben de tabi tabi hatırlamaz mıyım seni dedim öyle biraz konuştuk bitti neyse ismi ile hitap etmemi gerektiren bir durum da olmadi.eve dönünce hatırladım adını.
julia12
insanlar fiziksel olarak değişim süreci içine girmektedirler.o sebeple insanları tanıyamayız ben mesela ortaokuldaki bir arkadaşımın doğumuna girdim kendisi o kadar değişmiş ki tanıyamadım kendisini.
forlucifer
böle yolda giderken aa kanka naber derler sizde aa knka nasılsın fln dersi oda tanımdaınmı der yok tanımdaım fln filan bu böle çok uzar gider.