eski sevgiliden kalan hediyelerin akıbeti

asdqwqas
Kimisi ilişki bittikten sonra hatırlatmaması için hediyeyi atar ama ben atmıyorum çatır çatır kullanıyorum . Sonuçta onu bana aldıysa artık o benimdir niye atacakmışım . Kullanırken aklıma bile gelmiyor.
meraklikizce
Ben ilk zamanlar atıyorum. Görünce üzülüyordum. Şimdi kıyıdan köşeden buluyorum. Gülümsüyorum, işime yarıyorsa saklıyorum yoksa atıyorum.
julia12
Ben hemen çöpe atardım. Onun eşyalarına ihtiyaçım yok bende öyle bir huy var. Nefret ederim ayrılınca zaten.
kibriya38
yeri genelde çöplerdir. ne gerek var eski sevgilinin eşyalarını saklamaya . onu hatırlatacak şeyler her zaman negatif enerji ortamı yaratır.
braveheart
sevgililik süreci içerisinde alınan kıyafetler, takı, ıvır zıvır çok hediye alınıyor. her ne kadar çoğu kişi bu tip şeyleri toparlayıp eski sevgilisine gönderse de veya çöpe atsa da, bazı kişiler kullanılabilecek olan şeyleri (parfüm, kıyafet vs gibi şeyler) ayırıp gerisini atıyor. en azından onları kullanırım diye düşünüyor.
mai
Ben olsam kullanmam. Sonuçta ban bir ilişki içinde verilmiş ve ilişki son bulmuş. Artık eski ilişkinin enerjisi son bulsun ve doğru insanlarla karşılaşma şansı artsın.
kimyagerbey
Eski sevgili mi aman aman ALLAH korusun eski sevgililerden bela aynı merve ablanının dedıgı gibi merve bella bella ;D eski sevgilimi sevimiyordum ama o bana baya aşıkmış ben farketmedim o kadar sonunda pişmanda oldum çünkü bana ortaokulu zehir etti her şey bir cümle yüzünden SENİ SEVMİYORUM
moon
Eski sevgiliden kalan hediyeler evinde niye duruyor at gitsin at gitsin eskimişse at gitsin yani boşuna durmasın
aradai
eski sevgili gibi eski bir eşya ise ve işime yaramıyorsa işine yarayan birine vermeyi tercih ederim, bu konuda çokta duygusal olmam