eski sevgilinin mutlu olmasını istemek

forlucifer
"ben mutlu olayım da, o mutlu olmasın" demek yüksek dozda bencilliktir. şahsen eski sevgilimin mutlu olmasını istiyorum, çünkü iyi biriydi ve zaten iyi biri olmasaydı benim sevgilim olamazdı. bir şeyler yaşandı ve bitti -iyi veya kötü- bu olağan bir durum, sonuçta bizi biz yapan şeyleri kattı hayatımıza.
hikmetkalkan
tabiiki mutlu olsun ama selami şahin abemiz gibi gidip nikah şahidide olmayız özeldi özelde kalsın bence bu iki taraf içinde geçerli zaten biten bi ilşkiden sonra iki tarafta gerçek kişiliğini belli eder
emregrgn
onu hala sevdiğinin bir kanıtıdır. yada insanların üzülmesini sevmiyorsundur. Hiç böyle birşey yaşamadım umarım yaşamam da
benberkay
gerçekten saf sevginin kanıtıdır. eğer o kadar sevmeseydin istemezdin mutlu olmasını çünkü ayrılmışsınız ve yaralamış seni sonuçta.
atyaka99
Sen mutlu olmuşsan onunda mutlu olmasını istersin. Ama haksızlığa ve ihanete uğramışsan isteyebilir misin? Bir sorgulamak lazım. Herkes bu kadar oldun olabilir mi?
angell
İlk ayrılık anında sağlıklı düşünülmediği için 'mutluluğu istenmez' ama daha sonra herkes kendi yolunda ilerleyeceği için bir bağlantınız da kalmaz ve eğer çok kötü bir şekilde ayrılmamış iseniz mutlu olsa da olmasa da pek umrunuzda olmaz. Çünkü söz konusu biten bir ilişki.
tusman
yani sen ayrılmadıysan o sen ayrıldıysa bu olabilir ama sen ondan ayrıldıysan hiç yere böyle bir şey istemeye hakkın yok.