ev dağınıkken misafir gelmesi

polyanna
insanı soğuk soğuk terletir. ne yapacağını bilemez bir şekilde etraftaki eşyaları sağa sola saklarsın. gece vakti çat kapı gelen misafirler bu yüzden sinir bozucudur.
gerçi evi değil beni görmeye geliyorlar ama olsun, insan yine de dayanamıyor.
msln22
Ev dağınıkken misafir geliyor, o zaman İnsanın eli ayağı birbirine dolaşır. Yani misafir ne kadar evi görmeye Gelmezse de evi dağınık görünce gittiği zaman ne kadar dağınık olduğumuzu söyler. fakat hiç kendilerinden suç bulamaz demiyorlar Biz habersiz gitmişiz.
diamond
Ben bunu çok yaşadım ama ben pek takmiyorum olabilir sonuçta ev hali normal olarak misafir haber verseydi ki misafirın evi dağınık gorup te gidip anlatmasini da çok çirkin buluyorm kendi adıma soyleyim ben öyle birşeyle karsilassam ki çoook gördüm misafirlige gidip evi dağınık ama bana göre gayet normal birsey öyle acayip birsey değil insanlar neden hep kuçuk şeyleri buyutuler anlamıyorum.
maryy
Bazen öyle durumlar oluyor. Ev tertemiz ,duzenliyken hiç kimse gelmez. Ev dağınık ve karışikken arka arkaya misafir gelir. Gerçekten insan o anda orayı burayı toplayacam derken ecel teri döker.
mai
İşte bu nedenle habersiz misafirliğe gidilmemeli. Herkesin bir özel hayatı var. Bu zamanda çat kapı misafirliğe gitmek nedir ya. Cep telefonları herkesin elinde zaten.
arslansevval
haber vermeden aslında misafirliğe gitmek bu yüzden iyi değil çünkü o insan o gün belki evinin dağınıklığı nedeniyle müsait olmayabilir ama böyle durumlar olacakmış gibi insan evini her gün temiz tutmalı bence.