evlenilesi erkekler

bir para fikir
Kişiden kişiye değişir ama genel olarak tek kişiye aitlik ne demek bilen,gözü dışarıda olmayan,evine ve ev bireylerine sadık,eşine ve çocuklarına saygı gösterebilen kişi diyebiliriz.
esnoktm
yalan söylemeyen, ahlakı düzgün, gözü dışarıda olmayan gibi bir kaç şey sayılabilir. "düzgün olsun" kısaca ama en önemlisi kafanın uyuştuğu erkektir, çocuk ruhlu birinin çok dominant neşesiz aşırı ciddi biriyle mutlu olamayacağı gibi. seni yansıtan biraz da sana benzeyen erkek idealdir.
efos
bir twitte görmüştüm şöyle yazıyordu;
fenerbahçeli erkekler ile evlenin kızlar. 29 sene türkiye kupası'nı kazanmayı, 20 sene aziz yıldırım'ın gitmesini beklediler. 4 senedir 4. yıldızı, 10 senedir de şampiyonlar ligi'ni bekliyorlar ve hiç fenerbahçe'yi bırakmadılar. sizi de ne olursa olsun bırakmazlar :)
brt
Burada bayanlar fazla heralde erkeklerden gidiyor başlıklar
Bir erkek sevdiğine değer veriyor
Geçimini sağlamak için gayret ediyor ve hesabını kitabını iyi biliyor
Toplumda sevilen ve sayılan bir kişilik
Ve en önemliside merhamet duygusu yüksek ve allah korkusu varsa
Bir erkek olarak söylüyorum bu bir evlenilicek erkek profilidir fakat genç kızlarımız göz önünde olan yakışıklı fırlama bir erkek modeli tercih ediyorlar evlenme isteklerini tetiklemek için gözlemlerim bu yönde
berol
iç çamaşırlarını ütüleyen erkek evlenilesi erkekler listesine en üst sıradan girecek olan erkektir...
unicorn
Her alanda düzenli tertipli olan ve yardım etmeyi seven erkekler evlenilesi kişilerdir.Bayanlar gün içinde ev temizliğinde aktif oldukları için evin düzenli olmasını isterler.O yüzden düzenli erkekler bayanların vazgeçilmez erkek tipleridir.
okyanus
Evlenilecek erkek statusune girebilmek için yemek yapmasını öğrendim. Dağınık halden düzenli hayata giriş yaptım ve her alanda kendimi geliştirmeye başladım . Fakat kızlar benim gibi erkekleri "geniş mezhepli " ve daha çok "kıskanmayan " erkek profiline tabi tutuyor ve bu da gösteriyor ki kızlar mağara adamı seviyorlar 🤷🏽‍♂️
angell
En önemlisi tamamen kafa yapımınızın uyuşması gerekir,yalanı sevmeyen ve söylemeyen,sorumluluk sahibi,birini kırdığı zaman kalbini almayı bilen,ilgili bir baba rolüne sahip olması,kendini savunabilen güçlü mücadeleci biri eşine değer vermesi gözü dışarda olmamalı ve her zaman yanında olması biraz da neşeli biri olmalı...
edat
Dış güzelliği olmayabilir ama iç güzelliğinin olması , gerektiği zaman dışarıya çıkıp gezilecek biri , sevgisine sadık olabilecek , aklımıza her geleni saçma bile olsa yapabileceğimiz birisi olmalıdır.