fala inanmak

korucugamze
Herkes kahve içmeyi çok sever . Ama kahve bittikten sonra fala bakmak bir o kadar daha sevilir. Ben fala inanmam . Allah varken bir kişinin dediklerine neden inanım . Ama eğlence olsun diye kendi falimi yorumlarım bazen . Tabiki kafadan atarak . Günah olurmu ki ya.
julia12
Fala inanıyorum biraz ama falların çokta gerçeği yansıttığını düşünmüyorum. Ne demişler fala inanma falsızda kalma
arslansevval
hiç fala falan baktırmadım inanmam da zaten tamam bazı şeyler belki çıkıyor diye insanlar gidebilir ama gaybı sadece Allah bilir.
man
Fala inanma,falsızda kalma derler ama her ikiside saçma bence.Fal her türlü hurafe.Ama insanlar kendilerini kandurmak için bakıyorkar.Kendilerini bu şekilde tatmin ediyorlar.
asdqwqas
fala inanma falsız kalma demişler. fala bel bağlayarak yaşamak çok saçma. dinde falda günah olduğundan fal falan boş işler
hnfkrsz
fala inanmak batıl inançdır ve aşırı ama aşırı saçma bir olaydır bazı kişiler varını yoğunu bu fala yatırıyo ama bence çok saçma bir şeyler biliyolar diyolar ama bence işin içinde başka bişe varıdır
seroo
Fala inanırım ama illa söylenenler çıkıcak diye düşünmem yada buna göre yaşamam ama çok kez söylenilen şeylerin çıktığına, bilmesinin imkanı olmayacak şeyleri bildiğine şahit oldum.