favori verip sonra geri alan yazarlar

msln22
başlık altında entryleri okuduğumuz zaman entryleri beğendiğimizde favorimize de alıyoruz.genellikle bazı yazarlar kazanç için yapsa da ben gerçekten beğendiğim entryleri ve sevdiğim yazarların hem beğeni atıyorum hem de favorime alıyorum. birçok defa denk gelmişim önce beğeni favori veriyor sonra bir bakıyorsun o favori yok olmuş az önce de buradaki bir yazar arkadaşın yaptığı gibi önce favori ne almıştı Sonra baktığımda da favorisini geri almış. ben de çok merak ettim acaba neden geri almış. Gerçi pek fazla benim için önemli değil ama yazım da acaba yanlış bir şey mi vardı? Sadece bir merak.:))
cicikus
Ben favorilere eklerim ama sonra bakarım gözükmüyorsa biraz bekler bi daha denerim. Aradan biraz zaman geçmesi gerekiyor. kasıtlı geri çekene denk gelmedim hiç bence bilmeden yapıyor olabilir de..
lion
Sitede sistemsel hata var. Beğeni ve favoriye basıp anından yenilediğinde veya başka bir sayfaya gittiğinde ikisinden birisi geri çekiyor sistem.
aczican
Bazen kabül gösterip sonrasında siliyor . Bunun en muhtemel nedeni 30 saniye tam anlamıyla dolmadığından olabilir. Yada yorum yazarken üste çıkıp foveri vereyim yazmaya devam edeyim derken sayfa birden aşağıya iniyo.zannedersem onuda okumuyor. Tekrar yukarı çıkıp basıyorum öyle olunca...
nrgz
bazen 30 sn kuralını unutup art arda beğeni yaptığımda
beğeni ya da favorilerin sisteme yansımadığı oluyor. ben de inat edip bunu düzeltmeye çalışıyorum. gözden kaçanlar var mı bilemiyorum. olmaması için çabalıyorum.

mai
Arkadaş, ne çok önemsiyorsunuz bu tip meseleleri. Sistemden kaynaklanıyor bir çoğu. Yazar yanlışlıkla da geri almış olabilir. Ya da sonradan favorilerimden çıkarmayı tercih etmiştir. Bu kadar arkasına düşülecek, merak edilecek bir konu değil bence.