fotoğraflarda yanakların çok büyük çıkması

angell
Ben de bu durumu çok yaşıyorum.yüzümde yanağın varlığı bile hissedilmez ama fotoğrafta 100 Kilo gibi görünüyor :). SANIRIM KAMERA TUTMA AÇISINA DA BAĞLI BİR ŞEY.
julia12
Benim yanaklarım normalde zaten tombul ama fotoğraflarda çok daha büyük çıkıyor. Gerçekten elmacık kemiklerim baya dolgun.
asmakat
Cep telefonları özellikle de androidlerde selfi fotoğraflarında bir güzelleştirme, dolgunlaştırma var, tabiki çok fotoğraf çekenler alsın diye, iphone bir nebze daha gerçekçi çekiyor ama ona verilen paraya da değmez, gerçekçi fotoğraflar için mutlaka ve mutlaka profesyonel veya yarı profesyonel fotoğraf makinesi şart !
forlucifer
footo çekindiğin makine ile alakalı bir sorun dur toz kaaçarsa yanaklar kısmını gemniş gösterme kadar gidebiliyor o yüzden temiz tumaktan fayda var.
nslhnynn
Bence bu güzel bir şey ya . Yani ben yanaklarım büyük olunca daha güzel gibi hissediyorum tabi herkese göre değişir
arslansevval
ben de de oluyor ya fotoğraflarda sadece yanaklarım tombul çıkmıyor vücudum da tombul çıkıyor olduğumdan biraz da fazla kilolu çıkıyorum.
maryy
Fotoğraflarda yanaklarim değil de burnum pek büyük çıkıyor.Allahtan ki makyaj hileleri vs var da ufak dokunuşlarla durumu kurtarabiliyorum. 😉
korucugamze
foğrafta herkes tombul çıkabiliyor ama doğru açıyı bulmak gerek doğru açı bulunduğunda daha zayıf çıkabilirsiniz örneğin aynanın karşısında çekilirken yan durun , selfie yaparken de telefonu yukarı kaldırarak çekinin . birazda olsa işe yarar .