gelecekteki eşine bir mesaj bırak

gandalf143
Sevgili eşim umarım çok güzel yemek yapıyorsundur, parmaklarından bal damlıyordur. Zira kalbime giden yol boğazımdan geçiyor:D
asdqwqas
Evimin direği azıcık ev işlerinde yardım et yemek ütü çamaşır bulaşık olayı beni bunalttı yakarım bu evi canımı sıkma :)
yarenk
sevgili gelecekteki eşim;
kaç yıl sonra eşim olacaksın ya da nasıl bir hayatımız olacak şu anda bilmek zor. ama umarım şu anda seninle tanışıyoruzdur ve umarım şu an hayatımdaki kişisindir. ve yine umarım ki şu an aramızdaki mesafe dolayısıyla tutamadığım ellerin, gelecekte ellerimi tutmaktan hiç vazgeçmez.
eğer şu an hayatımı paylaşmayı düşündüğüm kişiyle evlenirsem ileride, dediğimi yapmışımdır. evlenicem oğlum ben seninle diye bir replik vardı ya hani hayat şarkısı diye bir dizide. onu sana söylemiştim.
şimdiki kendim, umarım aşkından ve hayallerinden ayrılmamışsındır ve onunla birliktesindir ve birbirinizi hala çok seviyorsunuzdur.
ve gelecekteki eşim, umarım 18.11 dendiğinde anlamını bilen kişi sensindir. gelecekteki eşimin sen olduğunu umuyorum. şimdiki ben, senin kim olduğunu çok merak ediyor.
ozge00
inş kıymetimi bilirsin ve keşke daha önce bulsaydın beni mesela tam daa şu zamanalar uamrım yine hata yapmamışımdır
nslhnynn
Gelecekteki eşime söylemek istediğim şey heralde inşallah çok mutlu bir hayatımız vardır olur. İnsan bunu bilse ne güzel olur