gezilmesi gereken ülkeler

galatasaray
Gezilmesi gereken ülkelerin başında ABD ve Japonya ülkeleri geliyor. Çünkü bu ülkelerde herşey en üst seviyeye ulaşmıştır. Tarihi yerler ise korunmaya devam ediliyor.
ambrossia
hem tarihi hem dogal guzellikleri barindiran, guvenli ve nispeten ucuz ulkelerdir. mesela norvec, isvicre, balkan ulkeleri, ukrayna, fransa, italya, japonya, guney kore ve brezilya gibi ulkeler.
fikir61
Ben yabancı ülkelerde gezmek gibi bir merak sahibi değilim. Ülkemi seviyorum. Örneğin Akdeniz doğa deniz mesela benim bölgem Trabzon altın gibi yer. Yaza girerken artık güneş kendini gösteriyor. Artık havalar ısınmaya cimenler kendini göstermeye başladı doğa harika. Derelerde akan sular şırıl şırıl fakat şu pandemiden kurtaramadık. Fakat benim için önemli olan evliya mezarlarının olduğu yerler türbeler o yüzden şavaşın olmadığı bölgelerde ziyaret etmek. Ve doğanın olduğu her yeri seviyorum. Yoksa amerikada pensilvanya yı yada pizza kulesini merak etmiyorum ve de sevmiyorum. Bizim memlekette herşey var ve harika bir memleketimiz var.