giysi dolabının tıka basa dolu olması

arslansevval
bu tarz kıyafet biriktiren insanların dolapları hep dopdoludur ve başkalarına da vermez ve öylece dolaplarında darmadağan bir şekilde durur hiç toplu da kalmaz çünkü hangi dağınık giysileri dürüp toplasa yine darmadağan olacağı için toplamaya üşenir bu tip insanlar. ben bu şekilde bir dolaba hiç sahip olmadım minimalist olmayı tercih ederim ve bana olmayanları da başkalarıyla paylaşmayı çok severim.
cicikus
bi ara benim böyleydi. sonra baktımki çok dağınık ve bir kısmını giymiyorum ayırdık annemle ihtiyaç sahiplerine verdik. ama benim de etrafımda böyle insan çok.
beysa
Giysi dolabımın kapaklarını zor kapatıyorum. Binsünü kıyafat ıvır zıvır var .Ama sorsan adam akıllı giyecek birşeyim yokturdur.
nedenburadayim
Açık ve net diyebilirimki böyle insanları gördüm hala hiç bir şeyim yok derler bide, Allah için hiç sevmem böyle insanları hiç bir zaman da öyle birisi olmadım.
evvalim
eee ne olucak insan gözü kaçıyo diye gördüğü kıyafetleri alıyor ve dolaplar doldukça doluyo ve bu yüzden de dolaplar dopdolu oluyor.
korucugamze
Benim bazen dolabın çok dolu oluyor ama dolabimda yazlık ve kisliklari ayırırken giymedigim kıyafetleri ve eski olmayanları , ihtiyacı olan insanlara veririm.