gündelik yaşamımızda sinir bozucu insan özellikleri

nedenburadayim
Karşısındaki insanı dinlemeyenler,
Karşısındaki insana saygı duymayanlar,
Yerlere tükürenler,
Aşırı egoist olmaları,
Birşey bilmedikleri halde birşeyler bildiklerini sanmaları,
Başkasının yanında farklı olup bir başkasının yanında tam tersi olanlar,
msln22
Maalesef gündelik yaşamımızda böyle durumlarla çok karşılaşıyoruz. bazen karşımızdaki insanlar öyle bir acımasız Hareketlerde bulunuyor ki en sakin insanı bile çileden çıkarıyor. Bir de yaptığı yanlış olan hareketi doğru olarak karşındaki insanlara kabul etmenin çabasına giriyorlar. Burada o insanların özelliklerini sayamayacağım Çünkü onların yaptıkları yanlış şeyleri tartışma ve tatsızlık çıkmasın diye görmezlikten gelip kabul etmek zorunda kalmışım.
beysa
İnsanları dışlayan ezikleyen her konuda üstün olmaya çalışan insan tiplemesi çok karşılaşmıyorum fakat karşılaşıncada konuşamalarımla onlara üstünlüğün parayla veya tanınmışlıkla olmayacağını belirtmeye çalışırım.
cicikus
kuyruğa kaynak yapmaya çalışan insanlar, kaldırımda on kişi yan yana yürüyüp bir de üstüne yol vermemek için sadece kolunu hareket ettiren amipimsi yaratıklar.. allah bu ikisini benim karşıma çıkarmasın amin. valla bir gün sağlam dövecem birini sırf bu yüzden. haa bi de bağıra bağıra konuşanlar var, hem karşısındakiyle yapan var bunu hem de telefonda. illet oluyorum. bu insanların gerçekten saçını başını yolmak istiyorum. nerde yaşıyonuz mağarada mı?
maryy
Gündelik yaşamda sinir bozucu insan tipleri,
Küfürlü ve argo konuşan insan tipleri,
Hep kendi konuşan, karşısındaki insana fırsat vermeyen insan tipleri,
Hep kendi çıkarı ve menfaati için kurnazlık peşinde koşan insan tipleri.