günlüğünüzü ailenizin okuması

asdqwqas
Ergenlik yıllarımda yaşadıklarımı unutmayım başkasına anlatcağıma günlük tutayım dedim bi gün annemin günlüğümü patlattığını farkettim . O gün bugündür töbe ettim günlük münlük tutmam . Arkadaşımın ablası günlüğü okuyup şantaj yapardı harçlığını vermezsen annemlere anlatırım derdi .
safura
Günlük tutmaya başlamaya çok kez çalıştım fakat bir türlü beceremedim çünku ne yazacağima bir türlü bilemezdim fakat eskiden böyle bir iki kere yazdığım günlükleri okuduğumda mutlu oluyorum sanırım tekrar başlamam lazım ileride okuyarak mutlu olmak için. Fakat bunu saklamak çok zor çünkü bir şekilde benim bütün eşyalarımı ailem buluyor.
cicikus
çok fazla sır mır bi şeyler yazmican o zaman. ev ortamında bir şey gizlemek çok sıkıntı. ben tedirgin olurdum acaba ailem okur mu diye. hele evde meraklı gerçekten meraklı birisi varsa. bazen kardeşler arasında da oluyor mesela. aranız kötü olur saklamışsındır görür okur anneye söyler falan yapanı var sinir ettin mi arada bozuşma oldu mu olur yani.
forlucifer
İlk okul zamanı her şeyi ailem ile yapardım zaten her şeyimi bilrlerdi günlüğümü okusalarda pek bir şey fark etmez zaten.
arslansevval
ailem benim günlüğümü okusa herhalde duygulanır ve göz yaşlarına boğulurlar herhalde çünkü ben günlük tutarken genellikle gün içerisinde yaptığım şeyleri anlatmak yerine o gün kendime sevginin hangi değerini kattığımı yazarım.