hiç gelmeyecek birisini beklemek

asdqwqas
İçinde hep bir umut taşıma halidir. Çaresizliktir. Gelmeyeceğini bilirsin ama içinde hep acabalarla yaşarsın
1990
Çok saçma birşeydir bu psikoloji ile yaşamakta kötü birşeydir diyebilirim açıkcası olay durum böyle..
loloman
Umut güzel şey ancak körü körüne gelmeyeceğini bildiğin halde beklemek yavaş yavaş intihar etmek gibi..
qrabix
bir süre gelmesini beklersin ama gelmez üzgünüm ama gelmeyecek bir süre sonra bu duruma alışacaksın ve o artık senin için değersiz biri haline gelecek o yüzden takma kafana salla gitsin.
nslhnynn
Dünyanın belki de en zor şeyi bu .Hiç gelmeyeceğini bile bile bunu beklemek insanı çok üzüyor çok yıpratıyor .
gizemliyazar
Tam bir zaman kaybıdır. Biten bitmiştir sonuçta. Ama böyle söylendiği kadar kolay da değil unutmak. En iyisi hiç düşünmeyip umursamamak :/
belesci01
çoğu insanın yaşadığı çok üzücü bir durum. umut fakirin ekmeği tabi ama olmayacak duaya da amin dememek lazım.
aradai
bu zamana kadar yaşamadığım ve bir o kadar mantıksız gördüğüm bir durum , nedense kendimi bu gibi sonu olmayan saçma bir duruma sokmak manasız geldi her zaman hoş hala gelmekte.
msln22
İnsan bir umut bekler, belki gelecek diye kendini üzmekten başka bir şey değildir. Eğer terk edip giden birini beklemekse Boşuna beklemiş olur, hiçbir zaman gelmeyecek. Sonuçta hayat devam ediyor her şeyi bir kenara atıp yaşamaktan başka çare yok İnsan biraz kendini de düşünmelidir.
mai
Evet, gelmeyeceği aslında bellidir ama gönül ferman dinlemediği için buna inanmak istemez insan. Gene de olumsuz düşünmeyin, zaman gelir bambaşka bir aşk için çarpar o kalp farkında bile olmadan beklemekten vazgeçer.